אודות אתר 'קול כבודה'

שיתוף ב email
שיתוף ב print

נעים מאוד:)
אני ברכי ואני מנהלת את אתר קול כבודה, יזמתי והגיתי את הרעיון אחרי שנפל לי אסימון. כזה שמן הסתם נפל לרבות מאיתנו כשיצאנו לשוק העבודה "איפה המקום שלי ברשת?". בעבודה החיים מלמדים אותנו שאם לא נשמור על עצמינו ולא נבנה חומות מהר מאוד כשנסתכל במראה הפנימית נגלה מישהי אחרת. בעבודה,  אין תקנון, אין שיעורי השקפה ולפעמים גם אין חברה שתבין את הרגישויות הלבטים והמורכבות שמקום עבודה מזמן ותהיה שותפה לדרך שלי…
כשחיפשתי בהפסקות מקום נחמד וידידותי לשהות בו לקרוא ולהתעניין ולרכוש ידע עולם, לא ממש מצאתי. לאט לאט שמעתי מעוד חברות שאני לא לבד. וגם הן ממתינות עד לבואה של שבת המלכה שתביא בכנפיה עיתון נשי נחמד לקריאה, עדכון וחווית העצמה.
אז זהו, החלטתי שאין צורך לחכות עד שבת, ובמקביל לא כדאי לצרוך בדיעבד חדשות ותכנים שרחוקים מהמצפן ההלכתי והמוסרי .
האתר הוקם.
בכל חודש האתר צובר תאוצה ואתן עשרות אלפי הגולשות היקרות, מצביעות ברגליים "לזה חיכינו! זה היה חסר ונצרך". תודה לכן על התגובות החמות במיילים וכאן באתר עצמו.

הקמתי את האתר כדי להשאיר אותנו מעורבות, מעודכנות, אבל בלי להיסחף ולעמעם את הגבולות. אלא להיות מוזנות ממקורות מחכימים מחזקים וכאלו שיחברו אותנו. ביחד אנחנו יכולות לשמור על הגחלת. באתר יש רב שיח מרתק ממגוון תחומים עם תוכן מנשות מקצוע ולא רק:) גם אתן משתפות אותנו בתגובות או בשליחת מאמרים למערכת.

האתר הוקם לאחר התייעצות עם רבנים.

שלכן,

ברכי

מנהלת האתר

לתגובות : [email protected]

חדש באתר

x איזור הפורומים והקבוצות
של קול כבודה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן