מאות גולשות ענו לסקר: אז מה אתן חושבות על כספים ואירועים? ומהו ההסבר של נחמה פרל לתשובות

שיתוף ב email
שיתוף ב print
בשבוע שעבר עלה לאתר סקר גולשות מיוחד. התשובות שלכן מופיעות כאן למטה.
נחמה פרל תסביר לנו: למה?

למה עד היום חלק גדול מאתנו חוגג את האירועים המשמחים בחייו בצורה שהוא לא שלם איתה. בצורה שלא ממש מתאימה ליכולות שלו? בצורה שגובה ממנו מחיר מידי יקר, ולא רק כספי?

גם רובכן, 53% מבין מאות המשיבות לסקר, שאלו את אותה שאלה, למה היינו צריכות קורונה בשביל להבין שאירועים כאלה לא מתאימים לחלק מאתנו?

הציבור רוצה עכשיו, לתת לכל אחד ואחד את הכוח ואת היכולת לעשות את מה שמתאים לו. הקריאה הקולקטיבית שעלתה מתוך הסקר: שיח ציבורי בעניין הוא חשוב! הוא ייתן את האומץ לשנות. אל תחששו, אל תחשבו שיש מישהו שיסתכל עליכם בעין שונה. תעשו חתונה שמתאימה ליכולות שלכם. לא אני אומרת – אתן מצביעות בהתלהבות ומעלות את הקריאה הזו.

אני רוצה לסיים במשפט שכתבה אחת המגיבות לסקר, ולהודות לך ולכולכן על ההיענות שריגשה, שימחה והחכימה אותי – ואת כולנו:

יש מקום לתת לכל בחירה את כבודה. רצונו של אדם הוא כבודו. אחד יעדיף להוציא על פרחים ואסתטיקה כי זה עושה לו שמח ואחד רוצה צלם ומוזיקה משובחת. הגיע הזמן להתבגר. ולתת כבוד לכל רצון שהוא, בלי לצפות להשטחה ולתלם אחיד.

טיפ שווה זהב!

רישום הוצאות

בשטף ההכנות לאירוע שלכם חשוב מאד להכין מחברת / טבלת אקסל ובה רשומה כל הוצאה שקשורה לאירוע. נכון, זה קצת "מעיק" הרישום הזה, ובדיוק המחברת/המחשב לא לידך, ושכחת אתמול לכתוב, ממילא הנתונים לא יהיו מדויקים…

גם אם הרישום לא יהיה מדויק, עדין הוא יאפשר "לאחוז ראש" איפה אתם מבחינת ההוצאות. בכל רגע נתון תוכלי לפתוח את הטבלה ולראות כמה הוצאתם עד עכשיו. ובעז"ה בשמחה הבאה, תיהני מהפרות. תדעי בדיוק כמה כל דבר עלה, מה רוצים לעשות אחרת, עם מי אפשר לנהל משא ומתן על המחיר, ולא תצטרכי לעבוד מהתחלה…

שווה את ההשקעה!!!

רק בשמחות!

 

יש לי חוויות טובות מלהיות חלק מקבוצה. חוויות טובות של עזרה קבוצתית, של מידע חשוב שעובר מאחת לשניה, חוויות של הכרויות מתגלגלות שמביאות אותי למקומות מרתקים.

אני לא היחידה שמאמינה בקבוצות ונעזרת בחכמת ההמונים. זה הרבה יותר מטרנד חולף. זו מגמה עולמית שמייצרת המצאות אדירות שלא היכרנו. המצאות שמאמינות בכוח ההמון, וממנפות את הכוח הזה לפתרונות חדשניים.

 אם את מכירה את תוכנת הניווט waze, את מבינה למה אני מתכוונת…

אנשים מעדיפים לשלוח שאלה לקבוצה מגוונת, ולא דווקא מקצועית ומבינה בתחום הספציפי, במקום להפנות את אותה השאלה לאיש מקצוע אחד. מתוך אמונה שדרך ציבור, באמצעות חכמת ההמונים יגיעו לפתרון נכון יותר.

הרמנו את הכפפה, ואנחנו פותחות את הנושא ה"בוער", הנושא הכלכלי – לחשיבה ולשיח ציבורי.

אנחנו מזמינות אותך לקחת חלק בסקר הכלכלי השבועי של אתר קול כבודה.

לענות לסקר, להביע דיעה, ולהצטרף לעוד אלפי נשים שרוצות להכיר מקרוב את דעת הציבור, חכמת ההמון. בעז"ה נאסוף עבורך את התגובות ואת מגוון הדעות לתובנות חשובות שיעשו טוב לכלכלה שלך ושל כולנו.

חדש באתר

השארת תגובה

לתשומת לבכן התגובות מוצגות לאחר אישור המערכת


x איזור הפורומים והקבוצות
של קול כבודה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן