כל התוכן המעניין לאישה החרדית
יום שלישי
|
י״ז בתמוז ה׳תשפ״ד
|
23/07/2024

דווקא בקורונה עושים כסף: אז איך עושים כסף מנכס נדל"ן דיגיטלי?

אסי צור, מומחה למסחר דיגיטלי ידריך אתכם צעד אחר צעד כיצד להיות בעלים של נכס דיגיטלי מניב שיאפשר לכם לפרנס את המשפחה בכבוד, בלי לעשות שינוי בשגרת החיים.

פרנסה משמים, אך 'השתדלות' צריך לעשות. יהודים רבים כבר מבינים שהקורונה נוצרה למעננו במגוון אפיקים; רוחניים, משפחתיים, אישיים, מקצועיים וכלכליים. גם במגזר החרדי, נפתח הסכר והציבור לומד בהדרגה את עולם המסחר הדיגיטלי, הפורח כעת בעוצמה גבוהה. "הכל עובד לדיגיטלי, כל העולם הולך לכיוון הזה", מסביר אסי צור, מומחה למסחר דיגיטלי כבר 15 שנים ומדריך ותיק בתחום. "אנחנו חווים כעת התפתחות מואצת בנושא בגלל הקורונה, או יותר נכון בזכותה. אנחנו מאמינים שהכל לטובה. כל משבר מפריח עוד יותר את המסחר הדיגיטלי וזאת ההזדמנות שלנו להיכנס אליו כיזמים או משקיעים. לנצל את ההזדמנות הזאת כשהטכנולוגיה והמסחר נפגשים".

לקחת חלק בעסק מוכן 

אסי צור, מחזיק חנויות רבות ברשת המקוונת ומחפש שותפים לעסק מקוון מוכן, תמורת השקעה מזערית ופוטנציאל רווח גדול. " הכסף אולי לא גדל על העצים, אבל מגיע בקלות בהשוואה לעבודות בהן צריך לעבוד קשה באופן יומיומי כדי להתפרנס בכבוד". 

בכל הנוגע למסחר בשוק המקוון, בשביל פרנסה בכבוד – לא בהכרח צריך לעבוד קשה. "העסק המקוון יכול להתנהל באופן כמעט אוטומטי", מסביר צור. "אנחנו בונים עבור הלקוחות שלנו חנויות מקוונות מוכנות ופעילות. הם הופכים להיות בעלי עסק מניב, כמו נכס נדל"ני רשום בטאבו, אך בלי להתעסק בתפעול שלו מעבר לשעה-שעתיים ביום כי אנחנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת פעילות כמעט לגמרי אוטומטית של קניה ומכירה ללקוחות ברשת והכל בלי לקנות סחורה ובלי לקחת סיכון".

ואם אין לי את השעה ביום בשביל זה?

"אנחנו קוראים לזה  "עסק בקופסא". מעבר לזה שהחנות המקוונת עובדת – אנחנו נותנים ליווי וייעוץ צמוד. ולכן, תמיד, במידה ואין זמן – יש את האופציה של להכשיר עובד חיצוני שיעשה בשבילך את הפעילות הטכנית הנדרשת בנכס דיגיטלי. יש מגוון מוכרים שעברו את ההדרכות שלנו ומנהלים חנויות שהפכו עבורם למקור פרנסה עיקרי, עם הכנסות של אלפי דולרים בחודש. אני מזמין את הקוראים ללחוץ כאן עכשו ולהכנס להדרכות הוובינר שלנו כדי להבין יותר לעומק איך כל העניין של מסחר מקוון עובד בפועל ואיך הטכנולוגיה שלנו עוזרת לייצר יתרון לא הוגן על פני המתחרים".

כלל אצבע בעסקים: חשוב להכנס בזמן

"לפני שנים אחדות קניתי דירה באתונה בשלושים אלף יורו", מספר צור. "לקחתי הלוואה מהבנק ובשכירות שקיבלתי מהדירה כיסיתי את תשלומי ההלוואה. העלתי בהדרגה את תשלומי השכירות והיום אני מכסה כל חודש את תשלומי ההלוואה בתשלומי השכירות וגם מרוויח עוד 150 שקלים בחודש. מחיר הדירה הכפיל את עצמו". כלל אצבע בעסקים: נכנסים בזמן. לפעמים, אנחנו מתעוררים מאוחר מדי. אלו ששמים את ליבם לשוק הרוחש מנצלים הזדמנות עסקיות ברגע שהן נולדות ומרוויחים בענק או נכנסים באיחור ניכר – אך מצליחים להרוויח יפה. מאידך, החוששים שביננו – נשארים באופן קבוע מאחור בגלל החשש לבדוק במה מדובר. "זה הזמן לקחת החלטה ולנטוע עץ, להקים עסק שפועל כמעט אוטומטית, שלא ישנה לנו את שגרת החיים החשובה, אך יגרום לנו להרוויח ממנו לטווח הקרוב והארוך. זה סוד הקסם של המסחר הדיגיטלי שמאפשר להצליח לייצר הכנסה כמעט פסיבית, די בפשטות ובלי סיכון גדול מדי".

לחצי כאן עכשו לצפייה בחינם בהקלטה של הכנס אינטרנטי שאסי צור ערך לציבור החרדי 

לקבלת גישה לצפייה באמצעות ג'מבו מייל / גוגל דרייב שלחו אימייל ל-  info@smarta.co.il 

לפרטים וליצירת קשר: 072-3912120

להצטרפות לקבוצת הווטסאפ של "קול כבודה"

WhatsApp Icon

להצטרפות לניוזלטר של "קול כבודה"

Gmail Icon

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

שיחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים