תחלמי בגדול, תעשי את זה קצר ולעניין!

שיתוף ב email
שיתוף ב print

כתיבה: דבורי כהן
איך נראה הבוקר שלך?

על כוס קפה ומדור הדרושים בעיתון היומי? ממהרת לעוד יום של עבודה בשכר מינימום כשהחלום על משרה מכובדת הולך והופך לפנטזיה רחוקה?

לא פשוט היום למצוא משרה טובה ומתגמלת.

הקורונה אמנם כמעט נעלמה מהנוף ב"ה, אבל השאירה רבות מאיתנו, נשים איכותיות, מוכשרות ובעלות פוטנציאל אדיר, עם תסמיני חל"ת.

וזה כל כך כואב.

גם אם את 'מסודרת' במשרה תמורת שכר מינימום את בטח לא מלקקת דבש.

מחשבת שקל לשקל. עובדת שעות נוספות, קורעת את עצמך ובסוף החודש המשכורת בקושי מספיקה לתשלומי המשכנתא, קניות, מים, חשמל, ועד בית וחצאית תלבושת לילדה.

רבות מאיתנו חולמות לעבור למשרה רווחית ומתגמלת יותר אבל מתייאשות אוטומטית, וממשיכות לשרוד… כי בשביל מקצוע כזה חייבים תואר ותעודה שכרוכים בלימודים בלתי נגמרים.

למי יש זמן ואפשרות לשרוף שנה-שנתיים על לימודם ממושכים, להשקיע הון כסף ולבזבז זמן בנסיעות?

🙁

מה היית אומרת אילו היו מספרים לך שהחלום שלך להתפרנס בכבוד עומד להתגשם?

זה לא יקרה ביום אחד, כן? אבל תוך שלושה חודשים היום שלך יראה אחרת.

תכירי שיטה חדשנית, ייחודית ובלעדית שמהווה מסלול מהיר ומהפכני למקצוע חזק שכל עוד יש בתי עסק בישראל- יישאר תמיד מבוקש. היא מאפשרת ללמוד הנהלת חשבונות ב-10 שיעורים עם 100% מעבר ותעודה ממשלתית מוכרת.

 

שולמית מרכסים עברה את המסלול הזה, תקשיבי מה היא מספרת:

-"למדתי בקורס פרטי הנהלת חשבונות אבל לא עברתי את המבחן, מאז הנהלת חשבונות הפכה לקטע טראומטי אצלי… עבדתי בשכר מינימום כקופאית ראשית ובנקאית טלפונית.

לפני 3 שנים, בחופשת הלידה של ביתי החמישית בעלי שמע על שחף שמלמדים הנהלת חשבונות ב-10 שיעורים, הוא אמר לי: שולמית, זה לא לשרוף עוד שנה על לימודים, מה כבר יכול להיות?? מקסימום תצליחי. השיעורים עצמם היו מתומצתים וקצרים ועם זאת בהירים וברורים במיוחד. לא שוכחת כמה זה היה נוח, למדתי מהבית פעם בשבוע בזמן שהילדים כבר ישנו, לא הייתי צריכה לדאוג לבייבי סיטר ולקבל ממנה טלפונים לחוצים בנוגע לילדים… נהניתי במיוחד מהיחס האישי שקיבלתי מגילה מנכ"לית שחף שדואגת גם לליווי ולהשמה. הרגשתי את האכפתיות והדאגה שלה שאעבור בהצלחה את המבחן, כעבור 4 חודשים השתלבתי ב"ה במשרד רואי חשבון בקריות.

כיום אני יודעת שכל אחת יכולה להתקדם ומרגישה שזו בשורה גדולה שחייבים להפיץ הלאה…"

כמוה יש עוד למעלה מ-400 מנהלי חשבונות בישראל שכבר עברו ב'שחף' (שירותים חשבונאיים פיננסיים) והתקדמו לעתיד כלכלי בטוח ויציב.

ביניהם נערות מאורסות שבחרו להתחיל ברגל ימין את עולם העבודה ולא לעבוד בשכר מינימום כמזכירה או כמוכרת בחנות,  גם נשים שרצו מקצוע רווחי יותר ואפילו אברכים שהחליטו ללמוד מקצוע מן הצד בלי לצאת מעולם התורה.

 

קצר, לעניין ו—עובד!!!

לימודי תעודה תוך 3 חודשים? 100% מעבר במבחן הממשלתי? בטח עכשיו את מפקפקת בקול… נו, באמת…

את צודקת, זה נשמע כל כך חדשני וחריג בנוף…

התרגלנו שכדי לרכוש מקצוע צריך לשלם הרבה, וללמוד הרבה. אבל בפועל, חברת שחף זיהתה שבעצם אין כל כך קשר בין עומס המידע שמלמדים בתוכניות הלימוד שמתמשכות על פני 320 שעות, לבין מה שנצרך במשרדים בפועל. לכן הקורסים בשחף מתומצתים, יעילים ומאפשרים הכשרה מקצועית נטו.

הפער משמעותי! זמן שווה כסף! ובזמן הזה-  למה לא להתפרנס ברווח?

ניתן לקבל שיעור הדגמה במייל support@shachaf.org.il ליצירת קשר טלפוני ישיר חייגי: 0533107199

 

השליחות- לעבוד פחות, להרוויח יותר

"השליחות שלי שאנשים יעבדו פחות שעות וירוויחו יותר כסף, שיהיה להם שפע, רווחה כלכלית ומקצוע מכבד". מצהירה מנכ"לית שחף. "בוער בי רצון לעזור לאנשים להתפרנס בקלות במקצוע נקי וקל, שמאפשר גם להישאר בן תורה או לתפקד כאמא לילדים קטנים.

רק לאחרונה סיימה אצלנו תלמידה שהיתה מטפלת 15 שנה, היא מספרת על שדרוג משמעותי באיכות החיים שלה. אחרי שהתרגלה לעבוד 8-9 שעות ביום כולל להתכופף ולהרים ילדים, פתאום היא עובדת 4 שעות ביום כמזכירה- פקידה ומרוויחה בדיוק אותו דבר!"

 

למי זה מתאים?

זה בול בשבילך, אם יצאת לחל"ת או שהחלטת לעשות הסבה מקצועית ואת טיפוס לא פראייר ורוצה מקצוע מכובד ומכניס בלי לבזבז זמן על ״ספסל הלימודים".

אם את בוגרת סמינר שרוצה לרכוש מקצוע שתמיד יישאר חיוני, אמא מסורה שחושבת על העתיד של ביתך ולא רוצה שתצא לשוק העבודה ותתאבד על שכר מינימום, או אפילו מזכירה שרוצה קידום והעלאה בשכר.

הקורסים מתאימים מאד גם לגברים ולאברכים שרוצים תוספת הכנסה מן הצד.

ואגב- למי שלא מחזיקה מחשב בבית, ניתן גם לעבור את כל מסלול הלימודים ללא שום חיבור לאינטרנט, דרך הטלפון בהאזנה בלבד!

 

שכר המינימום החדש

מנהלת חשבונות מרוויחה בממוצע בין 50-100 ₪ לשעת עבודה כשכירה. אבל זו רק ההתחלה…

הינדי למשל, אשת אברך עם שני קטנטנים למדה בשחף ותוך שלושה חודשים התחילה לעבוד כשכירה. תוך חצי שנה התפתחה והחלה לעבוד כמנהלת חשבונות בעסק של אחיה, הוא שלח אליה עוד לקוחות והיא הפכה להיות עצמאית שמרוויחה היום בסביבות 180 ₪  לשעה. וזו אותה הינדי שיכלה להישאר עד היום סייעת במעון, אבל היא קיבלה החלטה חכמה ושינתה את איכות החיים שלה ושל המשפחה שלה…

בשחף מאמינים בשליחות, ובטוחים שגם לך מגיע לפרנס בכבוד ולקום בבוקר לעוד יום של עשייה, סיפוק ורווחה כלכלית. וכשמציעים לך דרך קלה וחדשנית להגיע למקצוע מבוקש עם משכורת הוגנת- זה בהחלט שווה בדיקה.

ניתן להוריד כאן ללא עלות שיעור ראשון מתוך 10 כדי לראות איך זה עובד ועם מה יוצאים. משיעור אחד תביני אם זה יכול להתאים לך, ותתקדמי למשרה מכובדת כמו שמגיע לך!

 

 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.