מטרנה אקסטרה קר מהדרין – האקסטרה של תחליפי החלב עם היתרון המשולש לעיכול קל

שיתוף ב email
שיתוף ב print

לכל אחד יש את ה'גירסא דינקותא' שלו, את הדברים שעליהם הוא גדל. מטרנה אקסטרה קר למהדרין, בעלת היתרון המשולש לעיכול קל, הינה  סדרה מתקדמת בכשרות בד"צ העדה החרדית מבית מטרנה.  

מאז הושקה לפני שנים אחדות, מטרנה אקסטרה קר מהדרין הביאה עימה בשורה משמחת במיוחד, כאשר לראשונה הוצעה סדרת התמ"ל בכשרות בד"צ העדה החרדית עם היתרון המשולש לעיכול קל. גם כיום, מטרנה אקסטרה קר מהדרין ממשיכה לצמוח ויותר ויותר אמהות מהמגזר החרדי בוחרות בה. 

סדרת מטרנה אקסטרה קר מהדרין מכילה שילוב רכיבים ייחודי: פרוביוטיקה, סיבים פרה ביוטיים מסוג FOS ושמן בטאפלמיטט* 

כשמדברים על תזונת תינוקות חשוב להדגיש שההזנה הטבעית היא הטובה והמומלצת ביותר לתינוק, בשל יתרונותיה הרבים –  מהווה הזנה מיטבית המספקת את כל צרכי התינוק, קלה לעיכול, תורמת להתפתחות, וגם מכילה רכיבים התורמים לחיזוק ההגנה החיסונית של התינוק, כמו למשל נוגדנים וחיידקים פרוביוטיים. עם זאת, במקרים בהם הזנה טבעית אינה מתאפשרת, התמ"ל משמש להזנת התינוק ומספק לתינוק רכיבים החיוניים בשלב זה של החיים.

מטרנה, המזינה את תינוקות הציבור החרדי מזה דורות רבים ומהווה את הבחירה של מרבית האימהות בישראל, מחויבת הן לאיכות והן לכשרות מהודרת ומשקיעה בפיתוח מוצריה כדי להציע מגוון רחב בכשרות בד"צ העדה החרדית. 

לתשומת לב – חלב אם הוא המזון הטוב ביותר לתינוק

*בשלב 1

 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.