למה צריך פריימר? טיפים מיוחדים לחגים

שיתוף ב email
שיתוף ב print

היום נדבר על מוצרים שיגרמו לאיפור שלך עמידות לאורך זמן  במיוחד לחגים!

פריימר – באנגלית זהו מקדם. את המקדם נשים לפני שאנו מתאפרות כך שהוא יעניק עמידות וימנע ברק (לא רצוי) של העור.

אפרט לכן כאן על פריימרים שונים:

לחות שפתיים שעדיין לא דיברנו עליה חשוב וכדאי:) כמו שאת העור נכין עם קרם לחות לפני האיפור כך נכין גם את השפתיים שיספגו לחות.

אני ממליצה על חמאת שיאה לשפתיים של חברת "sabon"  היא מעולה ומעשירה את השפתיים בלחות מקלפת שכבות יבשות מהשפתיים היא מריחה מצויין ונעימה. היא קיימת בשתי אריזות ורודה ואריזה לבנה.(סתם ככה היא מעולה במקום הווזלין המוכר היא יותר יעילה ומסייעת ליובש בשפתיים בצורה יוצאת דופן)

פריימר שפתיים- מעניק עמידות לאודמים לאורך זמן. .

פריימר לעניים– נועד לקבע את הצלליות לאורך זמן,וגורם להעמקת גוון הצללית. נניח את הפריימר על העפעף ועד לעצם הגבה עם האצבע או מברשת מתאימה. נמתין כדקה ואחר כן ניקח צללית בגוון העור ונתפח על העין עם הצללית עד למראה אחיד ואחר כך נשים את הצללית הרצויה על גלגל העין וטשטשי כלפי עצם הגבה. הפריימר שאני ממליצה עליו הוא של "סמאשבוקס" בצבע כסוף.

פריימר לפנים– צבעו בדרך כלל שקוף או לבן למעט פריימרים מתקני גוון. תפקידו להחליק את העור לרובנו יש פגמים קטנים או נקבוביות או יובש שהם חלק בלתי ניפרד מהפנים שלנו. הפריימר יוצר אחידות בעור מבחינת ההרגשה לא מבחינת הגוון. עליו נמרח מייקאפ כדי ליצור אחידות בגוון צבע העור.
הוא נועד לקבע את האיפור ויוצר עמידות לאורך זמן הפריימר מייצר שכבה מפרידה בין העור למייקאפ ואינו נכנס לקמטים של העור ולכן יוצר מראה חלק ואחיד גורם להידבקות האיפור על עור הפנים(מבלי לסתום את הנקבוביות).

נמרח על הפנים בעזרת מברשת או עם האצבעות בתנועות סיבוביות נמתין כמה דקות ואת נמרח את המייקאפ.

ואני ממליצה עלך הפריימרים של מאק, וסמאשבוקס.

ספריי מקבע– מגיע כתרסיס נועד לשימוש בסוף האיפור מקבע את האיפור וגורם לעמידותו לאורך זמן  נחזיק אותו במרחק מהפנים ונרסס ואני ממליצה על הספרי של מאק שנקרא  prep +prime fix+

הוא מגיע  בגרסאות שונות של היי -ליטרים וריחות שונים ויש את הקלאסי השקוף ללא תוספות.

 

 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

4 תגובות

  1. היי חגית הסדר הוא ניקוי פנים קרם פנים ומקדם הגנה ואז בסוף מגיע הפריימר. הפריימר מצריך המתנה של כמה דקות
    בהצלחהה!!

  2. הי אני בתור מאפרת ממליצה ללקוחות גם ספרי מקבע של ofra הוא יותר זול מי מאק והוא וואחד מקבע ולשאלה של חגית קודם כל נקי תפנים לאחר מכן אם את שמה מקדם הגנה היום רוב הקרם לחות יש להם מקדם הגנה וזה מספיק כי גם לפעמים יש למייקאפ מקדם הגנב וגם אם אין למיקאפ הוא מכסה הוא שומר ולכן אין צורך במקדם הגנה בנפרד מהקרם לחות פשוט לקנות שהיה בתוך הקרם לחות אז ניקיון+קרם לות+פרימר+להתאפר בהצלחה!!!!

  3. במידה ומשתמשים בקרם הגנה או לחות יש צורך לשים פרייימר ?? וא"כ מה קודם למה?? כמה זמן המתנה בין לבין?
    תודה רבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.