קבלי כמה טיפים לאיפור יום יומי קליל

שיתוף ב email
שיתוף ב print

טיפים לאיפור יום למראה מושלם לאורך כל שעות היום
1. הניחי קרם לחות על הפנים בחמישה מוקדים ומרחי לשכבה אחידה.
2. הניחי מיקאפ המתאים לגוון עורך גם בחמש מוקדים ומרחי בעזרת מברשת מיקאפ בתנועות סיבוביות ממרכז הפנים כלפי חוץ. או בעזרת ספוגית מיקאפ לחה ( שטפי את הספוגית תחת זרם מים וסחטי אותה) בטפיחות קלות. אפשרות נוספת: למרוח בעזרת כריות האצבעות בטפיפות עדינות. טשטשי את המעבר בין הפנים לצוואר.
3. לאחר מכן קבעי את המיקאפ בעזרת פודרה שקופה, או באתו גוון של המיקאפ.
הניחי פודרה על מברשת פודרה ופזרי בעדינות על הפנים, שימי לב לא להשתמש ביותר מדי פודרה כדי שהמראה לא יצא יבש מדי.
4. סומק- קחי סומק בגוון ורוד בהיר או אפרסק והניחי על תפוחי הלחיים, כדי לגלות את המיקום הנכון, חייכי למראה (זה בריא לחייך…) והניחי על התפוחים טשטשי כלפי עצם הלחי. חשוב שיצא סימטרי בשני הצדדים, כמובן.
5. לפני הנחת הצללית, מרחי על כל גלגל העין קונסילר בגוון שמתאים לך, ניתן להשתמש גם במיקאפ שהשתמשת בפנים, העזרי במברשת קונסילר או בכריות אצבעותיך.
לאחר מכן הניחי צללית בגוון טבעי על העפעף, (חום בהיר, אפרסק, שמנת וכדומה) בתנועות טפיחה עד לכפל העפעף, הניחי צללית בגוון חום בהיר ובמרקם מט על כפל העפעף וטשטשי בתנועת קשת.

6. לתיחום העיניים השתמשי בצללית בגוון חום כהה והניחי בעזרת מברשת קטנה על קו הריסים התחתון, בעדינות ובלי מדי הרבה חומר. תוכלי לתחום באתו האופן את קו הריסים העליון, שימי לב שאת צובעת ממש בשורשי הריסים ולא מעל.
7. עברנו לריסים, הרימי את הסנטר כלפי מעלה והסתכלי במראה, כך שבעצם את מסתכלת כלפי מטה, והניחי מסקרה עמידה במים על הריסים העליונים, מתחת לריסים מהשורשים החוצה, עשי זאת כמה פעמים לקבלת ריסים מלאים ויפים. לאחר מכן גלגלי את העיניים כלפי מעלה וצבעי בעדינות את הריסים התחתונים.
8. אם את מרגישה שהגבות שלך דלילות ובהירות תוכלי בשלב זה להוסיף להן צבע בעזרת צללית בגוון חום המתאים לגבותיך, צבעי אותם בעדינות בעזרת מברשת אלכסונית קטנה, נסי לצבוע לפי כיוון צמיחת השיער למראה טבעי. לאחר מכן סרקי את הגבות בעזרת מברשת ספירלה.
9. אחרונות חביבות- השפתיים! בחרי גוון של אודם, לאיפור יום בד"כ נלך על הגוונים הטבעיים והעדינים יותר, כגון ורוד בהיר, אפרסק או צבע אחר הדומה לשפתיים.
כדי שהאודם ישאר לאורך היום כדאי להשתמש באודם עמיד, מאוד חשוב למרוח שכבה מאוד דקה על השפתיים כדי למנוע מראה שבור ומתקלף של האודם, מרחי את האודם על השפה התחתונה ושפשפי את השפתיים זו בזו, לאחר מכן השלימי את צורת השפתיים בעזרת האודם, (קצת אודם!) למראה מדויק יותר תוכלי לתחום את השפתיים בתוחם עמיד התואם לגוון האודם.
סיימנו! מקווה שעזרתי לכן, בהצלחה רבה!
אשמח לקבל תגובות, תמונות, ושאלות במייל: gilacadler@gmail.com
או בוואטסאפ: 0586994925

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

11 תגובות

 1. בכלל לא סותר,לפי דרך התורה האישה צריכה לשמורשלא לבלוט בפני גברים זרים,אבל מצווה לה להתנאות בפני בעלה.
  כשהיא בבית עם בעלה מותר ואף מצווה להתנאות לפניו באיפור ובבישום ובבגדים צבעוניים

   1. לבעלה בבית- מותר, צריכה, חייבת!!!
    אבל מה עושים עם בנים בוגרים בבית? חתנים?? פתיחת דלת לאדם זר???

    1. האם לדעתך כשאני יוצאת לאירוע משפחתי/לעבודה/עם בעלי לרחוב, אני צריכה קודם לכן לשטוף מפני כל שארית איפור ? זה נשמע לךהגיוני ? זה מה שתורתנו, תורת חיים, רוצה ומעוניינת ?

     בעלי הראה לי שתי ראיות מהגמרא שמשם נראה בפירוש לא כך.

     א). במסכת תענית (כג:) מסופר באריכות על אבא חלקיה שהיה חוזר לעת ערב מהשדה ואשתו הייתה מחכה לו מקושטת בכניסה לעיר [!], וזאת כדי שלא יתן את עיניו באשה אחרת. וזאת על אף שישנם עוד אנשים ברחוב, ולעתים גם התלוו לבעלה בדרכו לביתו תלמידי חכמים (כמסופר שם).

     ב). במסכת מועד קטן (ט:) מסופר שאשתו של רב חסדא גם בגיל מבוגר הקפידה להתאפר גם בימי חול המועד, ובפני כלותיה הצעירות. כשהתאפרה ישב בביתה האמורא רב הונא בר חיננא שהדבר היה נראה לו תמוה שאשה מבוגרת תתאפר גם בחול המועד (הוא היה סבור שההיתר לאיפור בחוה"מ ניתן רק לצעירות), והוא שאל על כך את בעלה רב חסדא, והוא השיב לו שההיתר הוא גם לזקנות מופלגות.
     רואים מכאן שאשת רב חסדא התאפרה גם בזקנתה, ולא הפריע לה ולבעלה הגדול שהתלמידים רואים את זה. אדרבה, התלמיד שאל והרב השיב, וכל הדיון היה מצד הלכות חול המועד בלבד.

  1. מניין לך שרק שהיא בפני בעלה היא צריכה להתנאות. ואם היא רווקה מבוגרת/אלמנה/גרושה, ואם בעלה בחו"ל זמן ממושך אז נאסר עליה להתאפר בצאתה לרחוב ?

   אצל אשה איפור זה "צורך הגוף ואוכל נפש" (משנה ברורה סוף סימן תקמ"ו בביאור הלכה ד"ה "כל תכשיטיה" בשם הריטב"א, ועוד).
   מדובר שם בכחילת עיניים ואודם בפנים ("כוחלת ופוקסת").

 2. אז תחליטו אתם! עולם הפוך ראיתי! בפוסט אחד כל כך מחשיבים את הצניעות, ומשתדלים להתחזק, ובפוסט שני נותנים טיפים איך לשים רימל ואיילינר על העיניים??? נו האמת, מי עושה צחוק על מי??

 3. תודה רבה ממש הדרכה מושלמת.
  רציתי לשאול מה אפשר לעשות עם ריסים תחתונים מאד דלילים.
  שאני שמה רימל זה ממש נמרח לי. יש מה לעשות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.