אחרי לידה? את יכולה להיראות מעולה!

שיתוף ב email
שיתוף ב print

במקביל לחזרת המשק לשגרה מבורכת ופתיחת החנויות והקניונים, משיק המותג "תאירי" של הדס לניאדו קולקציית קיץ חדשה ויחודית. הדס לניאדו מעצבת ובעלים של מותג האופנה עומדת מאחורי פטנט מושלם ונסתר המוטמע בכל השמלות שהיא מעצבת לטובת נשים מניקות אחרי לידה. כמעט כל אישה אחרי לידה מכירה את הצורך בבגד שיאפשר להניק בנוחות בלי לוותר על המראה, צורך שקשה מאוד לענות עליו ולמצוא בגדים מתאימים בחנויות. אבל ב'תאירי' מצאו את התשובה.

בשבוע שעבר צילמה את קולקציית אביב – קיץ והוכיחה שאפשר לעשות אופנה צנועה ויעילה, באמצעות מותג צעיר ובוטיקי המשלב דואט של הנקה וסטייל בבגד אחד. הטכנולוגיה שהיא פיתחה מסתתרת בתוך השמלה באופן שגורם להן להיראות מיועדות לכל אחת, אבל אם תקראו את הסלוגן, תבינו: 'תאירי' היא אופנה עם סוד.

"המותג שלי נולד מתוך צורך אישי" מגלה הדס. "כאמא צעירה מצאתי את עצמי ניצבת כל פעם בקונפליקט: האם אמצא שמלה שלימה ומהודקת או שדווקא אניק בנוחות? באחד הימים מול המראה, דמיינתי לצידי קהילה נשית שלימה שרק צמאה לפתרון. לקחו עוד כמה רגעים ו'תאירי' נולדה. המותג שלי מאיר את האמהוּת והופך את ההנקה שהצטיירה עד כה כנטל ואילוץ – לקישוט ואפילו אביזר אופנתי". היא מוסיפה.

עם חילופי העונות, התחדשה החברה בלוגו עדכני ובשפה חדשה ואביבית, וכמובן ובעיקר בקולקציה חדשה שבה אפשר למצוא הכול מהכול. משמלות ערב מוקפדות ונוצצות ועד לדקיקות, קלילות, צבעוניות החולקות כולן שאיפה דומה: למלא את הארון בבגדים יפים ונוחים, ולהתאים לכולן לפי טעם, צבע ומידות ובעיקר בצורה הנוחה ביותר האפשרית גם למניקות. בכך, עושה הדס שירות מעולה וכמעט תקדימי לאחיותיה נשים אחרי לידה שנמצאות בשלב ש"לא פה ולא שם", ומצויות גם כך בכאוס זמני עם הצטרפות עולל למשפחה.

ולרגל השקת הקולקציה, צולמה הפקת אופנה במראה טבעי ונקי באמצעות דוגמניות יחפות שמשאירות לשמלות לדבר בעד עצמן. השמלות צנועות ומותאמות לנשים ששומרות על צניעות ומכילות פטנט ישראלי שעושה היסטוריה בעולם ההנקה. הדס שוברת תקרת זכוכית ומבשרת: "את הכי יפה כשאמא לך…".

את השמלות ניתן לרכוש באתר וברשת. לרגל ההשקה הדס מפנקת את לקוחותיה במשלוח חינם מעל קנייה ב 350 ₪.

https://www.tairi-fashion.co.il

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

3 תגובות

  1. איזה יופי!!! סוף סוף יש מה ללבוש גם בהנקה אני אוהבת שמלות וזה תמיד מורכב אירועים אחרי לידה בגלל עניין ההנקה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.