היתרונות הבולטים של מצברי ורטה בענף הרכב

שיתוף ב email
שיתוף ב print

אף שבתחום הזה יש הרבה חברות פעילות ויש הרבה מצברים המוצעים בשוק, מי שבאמת מבין עניין ירכוש קרוב לוודאי אך ורק מצבר ורטה למכירה. מדובר במצבר איכותי, עוצמתי ששורד זמן ארוך יותר ממרבית המצברים האחרים בשוק. מהו המצבר ומה החשיבות שלו לרכב ולפעולה התקינה שלו? כיצד ניתן להתאים את המצבר לרכב והאם פעולת ההרכבה שלו היא מסובכת? מהם היתרונות של מצברי ורטה על פני כל שאר המצברים המוצעים כיום בשוק? להלן התשובות.

המצבר והחשיבות שלו לפעילות התקינה של הרכב

המצבר הוא למעשה אחד החלקים המרכזיים והחשובים ביותר במנוע וברכב בכלל. המצבר מעניק למנוע את הניצוץ הדרוש להפעלה הראשונית שלו. במשך הנסיעה, המצבר משמש גם ככוח המניע של חלקים שונים ברכב. הפעילות התקינה של כל המערכת החשמלית ברכב מותנית בתקינותו של המצבר. עם החלקים השונים המסתמכים על הפעילות התקינה של המצבר בכלל, ומצברי ורטה בפרט, ניתן למנות את הפעילות התקינה של החלונות ברכב, הפעילות התקינה של התאורה, הן בתוך הרכב והן מחוצה לו ולבסוף הפעילות של מערכת הבידור הרכב – הרדיו ואפילו הטלוויזיה. גם מצלמות במעגל סגור, למשל. מצלמות המסייעות לחנייה או מצלמות מהירות, תלויות בהכרח בתקינותו של המצבר. בנוסף לכל אלה, המצבר מסייע גם לפעילות התקינה של המנוע וליציבות הזרם החשמלי שלו.

טעינת המצבר – כל עוד המצבר תקין, הטעינה שלו מתבצעת באופן אוטומטי בזמן הנסיעה או בזמן הפעילות של המנוע.. מנגד, המצבר פורק את האנרגיה שלו במהירות יחסים בזמן הנסיעה, בכפוף לאופי השימוש שנעשה בו. עם זאת, פעולת הפריקה נמשכך גם כשהרכב איננו מונה. זאת הסיבה שיש צורך להניע את הרכב מעת לעת גם אם לא נעשה בו שימוש באופן רבוע.

היתרונות של מצברי ורטה

כאמור, נחשבים מצברי ורטה למוצרים איכותיים וייחודיים, הן ברמת הפעילות והן באורך החיים שלהם. מצברים אלה נחשבים לבעלי אורך חיים גבוה משל מרבית המצברים המתחרים. זאת, בהנחה שהמצבר מותאם לסוג הרכב ולאופי השימוש בו. מבחינת המחירים – הרי שהמחירים של מצברי ורטה הם נוחים יחסית ואינם עולים על הממוצע המקובל למצברים באיכות דומה המוצעים על ידי מגוון רחב של חברות. יתרון משמעותי נוסף של המצברים הללו טמון בתקופת האחריות הארוכה יחסית שהמצברים הללו נהנים ממנה. כל המרכיבים המצוינים לעיל, מעניקים למשתמשים במצברים הללו ביטחון יחסי ואפשרות להשתמש בהם לאורך זמן. מצברי ורטה מתאימים למגוון רחב של רכבים, הן מבחינת הסוג והן מבחינת נפח הפעילות.

באשר להתאמה והרכבה של מצברי ורטה ומצברים בכלל – את המצבר המתאים לרכב בורים אל פי המפרט שלו ועל פי הצורך. רכבים בינוניים דורשים מצבר של 40 – 50 אמפר, עם זרם הנעה מתאים וקיבול רזרבי בהתאם. רכבים גדולים יותר דורשים מצברים מאסיביים יותר, כאשר מצברי ורטה נותנים מענה הולם בכל המישורים. מצבר לרכב ורטה 60 אמפר, לדוגמה, נועד לרכבים בעלי נפח מנוע גבוה שצריכת החשמל בהם גבוהה יחסית. מעוניינים להתאים מצבר חדש לרכב שלכם? שוקלים באיזה מצבר לבחור? כדאי ליצור קשר כעת ואנשי המקצוע שלנו יחסרו אליכם בהקדם. הם ילמדו את הצרכים שלכם ויסייעו לכם בבחירת המצבר המתאים ביותר עבורכם.

 

 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.