ונהפוך הוא – השנה עוד יותר חשוב לשמור על המורל!

שיתוף ב email
שיתוף ב print

אמרת פורים – אמרת תחפושות. 

יש משפחות שבהם ראש המשפחה ממש מתחפש לגמרי, יש כאלה שזה פחות מתאים להם. שני סוגים האבות כנראה ישמחו לדעת שסופר שיין הפיקו בשבילם תלבושת אדמורי"ת מושלמת: סטרוקס שהוא מעיל רבני בגוונים מתכתיים ב-4 צבעים: זהוב, כסוף, סגול-כסוף ולבן מנצנץ (לרכישה לחצי כאן).

וגם שטרמצ'יק ב-4 צבעים: שחור, חום, ג'ינג'י ובלונד. הרי בפורים, בעצם, צריך ללבוש בגדי שבת. ככה אבי המשפחה יכול להישאר חגיגי ועדיין להתחפש. 

גם הבחורים התחברו לרעיון. בפורים די הורסים את הכובע, אם בגלל השיכורים ואם בגלל הבלגן, והתרבושים או השטרמצ'יק שהוא שטריימל בסגנון תקופת הבעל שם טוב – ממש מכניסים לאווירה הפורימית, ועדיין משאירים אותה חגיגית ומכובדת, בלי לגרום לבעיות שאנחנו, הנשים, פחות אוהבות ביום הצבעוני והעליז הזה, שלפעמים גם כולל רגעים פחות סימפטיים.  (לרכישה לחצי כאן)

רגעים כאלה יכולים לקרות בגלל תחפושת שנקרעה או סתם מציקה ולא נוחה, בגלל אביזרים שלא נוח להיסחב איתם וכל מיני בעיות דומות. בסופר שיין, כשעיצבו, למשל, את יוסף מוקיר שבת, היה ברור שהוא הולך להחזיק דג עם יהלום גדול בפה – בדיוק זאת הסיבה שהדג הזה נוח לאחיזה, ושהבגדים נוחים ללבישה ולכיבוס. בסוף, תחפושת היא בגד שלובשים אותו לפחות יומיים שלושה בשנה, שצריכה לעבור כמה ילדים. תחפושת חייבת להיות נוחה, כביסה וכזאת שיכולה לעבור מילד לילד.  (לרכישה לחצי כאן)

יש תחפושות עם יותר דרישות. למשל, תחפושת הבונבון החדשה נוצרה כי כל אמא בטוחה שהתינוק שלה הוא באמת בונבון, ולכן מגיע לו המקסימום. (לרכישה לחצי כאן)

יש כאן ממש קו אחיד של תחפושות לתינוקות שכוללות כובע שמחובר לתחפושת והוא חלק בלתי נפרד ממנה, וכל התות/תפוח/אפרוח/בונבון הוא בעצם סוג של בייביגרו בלי רגליות. אם חם – שימי גרביים או תשאירי בלי. אם קר – שימי מכנס או גרביון מתאים. אחרי פורים נשאר לכבס ולשים בצד לילד הבא. כן, זה מחזיק מעמד. 

ככה גם עם הכלות הצעירות. 

תקום האמא לבנות שהצליחה לא לחפש אותן אף פעם, אף אחת מהן, לכלה. זה פשוט לא שייך. 

ילדות חייבות להתחפש לכלות. נקודה. בסופר שיין הכינו 4 דגמים של כלות, עם נקודות, עם מלמלות או כל מיני.  (לרכישה לחצי כאן)

אבל רגע, הרצון לשמלה תפוחה ומהודרת לא מסתיים בכלות. בשביל זה יש גם נסיכות. בשנת תש"פ היו 3 נסיכות הדורות מאוד, עם כובע תואם שהשלים את ההופעה. בשנת תשפ"א משפחת הנסיכות התרחבה ויש גם נסיכות בקטיפה – שוב, עם דגש שאפשר יהיה לכבס וליהנות מזה במשך כמה שנים, לכמה וכמה מילדות המשפחה. 

רוצה להציץ בטיפים לשמירה על התחפושות, בריאיון שנערך עם לאה, בעלת המותג 'סופר שיין'? 

הנה זה פה.

 לקבלת הקטלוג שלחי מייל ל: hag@leaa.co.il

 

 קישור לאתר: https://www.supershine.co.il/

קישור לווטסאפ: https://wa.me/972529548925
קישור לקטלוג: http://bit.ly/2NaFeQk

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

6 תגובות

  1. לא מובן מה לא צנוע בתינוק ילד בן שנה וחודשיים,רגליים?????????
    בכל מקום תינוקות מצולמים עם בגד גוף ואין בזה בעיה הלכתית משום כיוון!

  2. תודה רבה שהחלפתם את התמונה של הבונבון בשטריימל והתיחסתם לכך שגם בפעוטות נשמור על צניעות , תבורכו.
    אני מאד נהנית מהאתר שלכם הוא מקסים ומחכים יישר כח!

  3. חבל שהבונבון הבאמת מתוק לא לבוש בצניעות ועוד התמונה מתפרסמת(חבל, גם אצל פעוטות תשמרו על צניעות מינימלית..)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.