כל התוכן המעניין לאישה החרדית
יום רביעי
|
י״ח בתמוז ה׳תשפ״ד
|
24/07/2024

הדרך הנכונה לבית החלומות | בלומי שיינברגר

מהן ההתאמות שאתם זקוקים להן על מנת שהבית שלכם או זה שאתם עתידים לרכוש יהיה בית החלומות שלכם? האם חשבתם פעם על הפרטים הקטנים של הצרכים היום יומיים שלכם שעלולים להיות קריטיים אם לא תכננתם אותם בזמן?
בית החלומות | קרדיט: shutterstock

האם מסוגלים אתם לחזור לימים עברו בהם התנענו את הרכב ונסענו לפי השילוט והחיצים? ולא ידענו מתי נגיע כי כל רגע נתקענו בפקק חדש,

בוודאי שלא, היום לפני שהצתנו את המנוע אנחנו קודם כל מכוונים את הווייז וככה נוסעים בס"ד בדרך הנכונה הבטוחה והמהירה ביותר .

השמעתם על הוויז החדש לרכישת דירה ושיפוצה עד לגמר?

אם גם אתם נמצאים לפני רכישת דירה חדשה או שיפוץ ורוצים לדעת שהכסף שלכם מושקע במקום הנכון

קריאת השורות הבאות יחסכו לכם הרבה מאד כסף.

מה הקשר בין עיצוב פנים לרכישת דירה?

בתהיך עיצוב פנים יעברו איתכם על רשימת הצרכים המדוייקת שלכם למול תוכניות של הדירה/ מספר דירות שאתם מתלבטים ביניהן. שם יהיה אפשר לראות ולוודא האם באמת הדירה עונה על הדרישות, או אלו פתרונות אפשר לשנות או להזיז כדי שהיא תגשים את בית החלומות.

להל"ן חלק קטן מהרשימה:  מיקום דירה חזית/נוף/פינתי/כיווני אויר ואור, מרחק מהבניין ליד, גודל הדירה הוא לא רק מספר החדרים אלא האם הגודל שלהם מתאים לצרכים שלנו? ממש לבדוק את המידות ואת הריהוט שצריך להיכנס לכל חדר. מרפסת עם גודל מיטבי לסוכה? חדר כביסה מסודר? חדר שירות? מחסן?

יחידת אירוח? חדר עבודה? חדר שינה גדול מספיק עם יחידה מפנקת? פינת מנגל? ועוד.

את כל זה בודקים לפני חתימת חוזה מול קבלן ולמה?

  1. כדי לדעת שבחרתם נכס שנכון עבורכם.
  2. פעמים רבות הקבלן יסכים לבצע שינויים בדירה ותוספות קטנות ללא עלות בגלל שהוא מעוניין למכור לכם את הנכס, וככה תוכלו לחסוך אלפי שקלים.

אחרי חתימת חוזה כל שינוי עולה כסף והרבה, אבל עדיין נכון יותר לבצע שינויים לפני שלב הבנייה, כי בבניה חדשה כל דבר שעולה 100 ש"ח, בבית קיים לשנות עולה 1000 ש"ח ויותר.

בנוסף כדי שנוכל להגשים את "בית החלומות" ונרגיש שיש לנו בית פינה נעימה לחזור אליה  בסוף היום, ללכת לנוח, לשחק עם הילדים/ הנכדים, לקרא עיתון / ללמוד / לבשל ולנקות – אל תעשו את הסטאז' הראשון בבניה על הכסף שלכם עצמיכם.

יש לוודא כי יש לכם תכנון מדויק לפרטי פרטים שמכיל את הדרישות שלכם וממשיך בתוכנית הבניה/ תוכנית חשמל/ אינסטלציה וממשיך בבחירת ריצופים וחיפויים לחדרי רחצה ודיוק שרטוטים איך יפרסו האריחים באיזה צורה זה יתקבל הכי יפה ונכון. כמו כן חשוב שתקבלו עזרה בבחירת תאורות ומיקומם בחדרים, עיצוב החלל המרכזי והמטבח לפרטי פרטים, והפיכת החלל ע"י סטיילינג נכון (צבע, טפטים, חיפויים, מראות, תאורה, שטיחים, וילונות, ריהוט…) נכון ונעים מזמין ומפנק. תוכלו גם לבקש גם הדמיות וכך תבינו טוב יותר איך הולך הבית שלכם להיראות והאם זה באמת מוצא חן בעיניכם.

 

 

 

בלומי שיינברגר |  0504103152 | 0504103152B@GMAIL.COM

להצטרפות לקבוצת הווטסאפ של "קול כבודה"

WhatsApp Icon

להצטרפות לניוזלטר של "קול כבודה"

Gmail Icon

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

שיחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים