בשורה מהפכנית בענף האירועים: תיעוד האירוע בקונספט חדש שייבחר מראש ותחת קורת גג אחת

שיתוף ב email
שיתוף ב print

אינספאייר מציגה בשורה משמעותית למתחתנים-תיעוד האירוע וידאו, סטילס ועיצוב אלבום החתונה תחת קורת גג אחת ובקונספט שייבחר מראש.

צוותי הצילום, ההסרטה, העריכה והעיצוב באינספאייר כשמם כן הם. מעוררי השראה. עיצוב האלבום, עריכת הקליפ והנראות הכללית גורמת למזכרות מהאירוע לייצר תחושה כאילו הכל קורה עכשיו כאן ובזמן אמת, בחדות בלתי ניתנת לתיאור. הרגעים שתקלוט המצלמה, החיוך, המבט, הדמעה, האושר, הריקוד ושבירת הכוס יערכו לווידאו וקליפ, ולאלבום אותנטי שמזכיר בכל רגע את האירוע.

בלעדי באינספאייר, אחרי שלב בחירת התמונות, פגישה אישית עם המעצבת של האלבום ורגע לפני ירידה לדפוס – כדי לבחון את התוצאה של העיצוב בעיני הלקוח. חווית לקוח נוספת: המשפחה מגיעה למשרדי אינספאייר, לצפות בווידאו ובתמונות בצוותא ולהיזכר ברגעים המרגשים.

רבקי ברגמן, בעלים באינספאייר משתפת: "אני באה מעולמות העיצוב ושם ההכשרה שלי. במהלך השנים למדתי גם צילום ועבדתי עם מיטב הצלמים בישראל, ערכתי ועיצבתי אלבומי חתונה ללקוחות נרגשים. שנים במסלול הזה דייקו אצלי את הצורך של הלקוח במוח אחד שיוביל את התיעוד מתמונות ועד וידאו עיצוב ועריכה. כשיש קונספט והוא כתוב מראש והצוותים מכוונים אליו – התוצאה בהתאם. ברגמן ממשיכה "פעם התמונה הייתה נקבעת בלחיצה, היה קשה לרטש ולעבד באמצעות תוכנות, ולכן היו מצלמים, מפתחים ומתפללים לטוב. בעידן טכנולוגי בן ימנו, לוחצים על כפתורים ואפקטים של המצלמה ללא הרף והכל בר שינוי ושדרוג, רוב העבודה מתבצעת באומנות, אחרי שלב קבלת התמונות ומול תוכנות עדכניות. התוצאה היא בהחלט תוצאה של יד מקצועית שנוגעת בתמונות ברגש ובמחשבה ומביאה אותן לדרגה מקסימלית ולעיצוב וירטואוזי".

לקוחות שסוגרים עם אינספאייר מקבלים חבילה עם צלם / צלמת / גם וגם, צילומי סטילס ווידאו, סיורי חוץ וצילומי סטודיו לפי סגנון ובקשת הלקוח. בהתאם לזה ייערכו גם האלבום והקליפ בסגנון וינטג' / חדשני/ קלאסי ועוד אפשרויות שלפיהן יצולם האירוע, מראש.

כל מי שקיבל שירות מאינספאייר יחזרו תמיד לעבוד עם אינספאייר, בזכות המוצר המרהיב והשירות האישי, בזכות היופי והקריאייטיב העיצובי, וכן ההשראה הייחודית . הזוגות- מאושרים מהתוצאה המרהיבה ומהחדשנות והשירות הבלתי מתפשרים.

מזל טוב, בקרוב אצלכם!

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.