הדרך לפזר אהבת חינם

שיתוף ב email
שיתוף ב print

במיוחד בתקופה זו ממשיכים לפזר אהבת חינם עם חטיפי אסם האהובים במשלוחי המנות גם במעגלים החברתיים הרחוקים יותר 

 

כהמשך למבצע "מפזרים אהבת חינם עם במבה לבבות", חטיפי אסם מציגים את קמפיין פורים בו מעודדים להמשיך ולפזר אהבת חינם בסימן "אהבת חינם איש לרעהו" העולה בקנה אחד עם מצוות משלוח מנות איש לרעהו.

במיוחד השנה, התקופה שאנו מצויים בה היא הזדמנות לזכור גם את אלו שמחוץ למעגל המשפחתי והחברתי השגרתי שלנו, הקמפיין קורא לכולם לפזר אהבת חינם עם משלוח מנות ובו מגוון חטיפי אסם האהובים והפופולריים ולשמח איש את רעהו.

לדברי גלית מילוא, מנהלת פעילות החטיפים באסם: "הפעילות הייחודית של "מפזרים אהבת חינם עם במבה לבבות" זכתה למעורבות גדולה מהשטח וקבלנו אלפים רבים של סיפורים מרגשים שנשלחו אלינו במסגרת פעילות זו. אנו נכנסים לאווירת חג הפורים שבמרכזו "משלוחי המנות" ואין מועד מתאים ממנו להמשיך את המסר החשוב והרלוונטי של אהבת חינם עם חטיפי אסם האהובים. אנו מציעים מגוון רחב של מארזי חטיפים המאפשרים להפיץ משלוחי מנות רבים שמתאימים לכל המשפחה ובכך להמשיך לפזר אהבת חינם".

מארזי חטיפים של אסם הינם פורמט ייחודי המתאים במיוחד לחג הפורים ולמשלוחי המנות בשל היותם מכילים כמות גדולה של אריזות קטנות ובמחירים משתלמים. תוכלו למצוא את כל מותגי חטיפי אסם האהובים במגוון מארזים שונים: מארזי במבה קלאסית, מארז במבה במילוי קרם נוגט, מארז ביסלי גריל, מארז ביסלי ברביקיו, מארז במבה מתוקה, מארז פופקו מתוק, מארז פופקו מלח ים וכן אפרופו שוקולד (שאינו מגיע במארז) אך מוסיף טעם שוקולדי מתוק-מלוח לכל משלוח מנות.

כשרות: בד"צ העדה החרדית.

להשיג ברשתות המובילות ובחנויות המובחרות.

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.