דואר ישראל מצדיע ללוחמים בקורונה ומנפיק בול בהוקרה לגורמים העוסקים במלחמה בנגיף

שיתוף ב email
שיתוף ב print

השירות הבולאי בדואר ישראל מצדיע ללוחמים במגפת הקורונה ומנפיק בול בהוקרה לכלל הגורמים העוסקים במלחמה בנגיף הקורונה

במעמד נשיא המדינה מר יצחק הרצוג, ומנכ"ל משרד הבריאות הפרופ' נחמן אש, העניק מנהל השירות הבולאי בחברת דואר ישראל מר אלחנן שפירא, בול שהנפיק השירות הבולאי לכלל הגורמים העוסקים במלחמה בנגיף הקורונה. במפגש שנערך בבית הנשיא הוענק לנשיא גיליון הבול ומעטפת היום הראשון אשר יונפקו בתאריך כ"ו בכסליו (30.11.21)

לרשימה המכובדת של בולי מדינת ישראל  יצטרף בקרוב (30.11) בול בהוקרה לכלל הלוחמים במגפת הקורונה: רופאות והרופאים, האחיות והאחים, המדעניות והמדענים, משרדי הממשלה, ארגוני התנדבות, כוחות הביטחון, השלטון המקומי ואחרים. את הבול, המעטפה והחותמת עיצבה המעצבת אסנת אשל והוא עוצב בהשראת פיתוח החיסונים, שמירה על הבריאות ומתן פתרונות רפואיים ואזרחיים תוך שמירה על המורל הלאומי-ישראלי במלחמה בנגיף הקורונה. ערך הבול 11.70 שקלים, והוא יוצע למכירה החל מה-30 לנובמבר 2021 במאות סניפי הדואר הפרוסים ברחבי הארץ.

 

נגיף הקורונה מזן  SARS-CoV-2  התגלה בסין בדצמבר 2019, ובפברואר 2020 התפשט במהירות בכל רחבי העולם. החולה המאומת הראשון בישראל נרשם ב-21 לפברואר 2020. בבול שעיצבה אסנת אשל נראות בחלקו העליון כפות ידיים ועליהן כפפות אלסטיות רפואיות, החובקות כמגנות על לב רחב עליו מוטבע דגל ישראל, כשבחלקו התחתון של הבול מופיעים נגיפי הקורונה. 

 

נשיא המדינה, יצחק הרצוג: ״בהזדמנות זו, אני מבקש לגבות ולתמוך בעובדי הבריאות ולגנות בכל תוקף את כל מי שתוקף איש רפואה או איש מערכת הבריאות. זוהי תקופה היסטורית ומאתגרת במיוחד ועובדי מערכת הבריאות עושים עבודה מצוינת בנסיבות אלה! הם נמצאים בלב המערכה ועם ישראל מודה להם ואני מצדיע להם. מגיעות להם תודות רבות על מאבקם המתמשך במגפת הקורונה. עובדי ועובדות הבריאות מצילים אותנו, פשוטו כמשמעו.

 

הבול הזה מסמל את החוב הגדול שאני חבים לעובדי הבריאות. אני מבקר במערכת הבריאות בצפון כדי להגיד תודה וגם בשבוע שעבר ערכנו אירוע, כאן במשכן הנשיא, עם מנהיגי הדתות השונים בארץ, בו הבענו יחד את תמיכתנו בהם. מאז כניסתי לתפקיד אני קורא לכל העם מעל כל במה להישמע להנחיות ולתמוך במאבק שבחזיתו עומדים עובדי הבריאות. היום אני מבקש להוסיף- אל לנו לשכוח גם את מי שמנהלים את המאבק הזה. עלינו להודות להם.״

אלחנן שפירא, מנהל השירות הבולאי בחברת דואר ישראל: "אני נרגש וגאה להעניק את הגיליון הראשון של הבול שמונפק כהוקרה ללוחמים במגפת הקורונה לנשיא המדינה, יצחק בוז'י הרצוג ולמנכ"ל משרד הבריאות, הפרופ' נחמשן אש. בול זה הוא המעט שניתן לעשות למען כלל הגורמים השותפים למאבק במגפת הקורונה במישורים רבים ומגוונים, ועובדים לילות כימים בכדי להעניק לאזרחי המדינה מעטפת חיונית ופתרונות רפואיים להמשך שגרת חיים לצד הנגיף בבטחה. כל אלו מרכיבים יחידה לוחמת לשמירה על בריאות הציבור, כחוד החנית במאמצי הטיפול וצמצום היקף התחלואה. אנו גאים להעניק הכרה, הוקרה ומילות הערכה לגורמים רבים וטובים, ובראשן בפשטות, 'תודה'.

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.