כשגיליתי מה יכול להציל נשים רגע לפני לידה/ שרי מרגליות

שיתוף ב email
שיתוף ב print

נעמי ישבה לידי באוטובוס ודיברה בטלפון בתסכול. גם בלי לרצות שמעתי כל מילה בשיחה. 

"את מבינה, 3 פעמים יצאתי מהבית ונסעתי עד רובע ז'. בפעם הראשונה היה פתק על הדלת שסגור מסיבה לא צפויה, בפעם השניה הגעתי ב8:00 והחנות נפתחת רק ב 9:00. לא היתה לי סבלנות לחכות שם שעה ולא היו לי שום סידורים אחרים באזור אז חזרתי הביתה והיום כשהגעתי התברר לי שהם מוכרים את המוצר הזה האלו רק בסניף השני. כמה פעמים אני צריכה לצאת מהבית בשביל כזה דבר פשוט? ותביני זה רק דבר אחד מהרשימה הארוכה שאני צריכה להכין ולקנות כדי לארגן לי את התיק. אני מפחדת שכשאצא לבית החולים התיק עוד לא יהיה מוכן. זה מלחיץ אותי…."

במוצ"ש אחד, קרוב לחצות קיבלתי טלפון בהול ממישהי שמרוב מהירות אפילו לא הזדהתה. אני חייבת לצאת לבית החולים בדחיפות. יש לך אולי מוצר איקס למכור לי? עוד לא התחלתי להתכונן…

ובהדרכה  לקבוצת אימהות שמלוות את בנותיהן ללידה, ציפי, אמא ל-14 ילדים התפרצה פתאום: "אבל אני לא מבינה, איך אף אחד אף פעם לא אמר לי שיש פתרון לבעיה שלי? כמה כאב וסיבוכי היריון ולידה יכולתי לחסוך…"

מזדהה עם הנשים שבקושי נסחבות, שאין להן עכשיו כוח ואפשרות לצאת מהבית ולהסתובב בחנויות?

גם אותך מביך לעמוד בבית מרקחת ולתשאל את הרוקח מה מתאים ועל מה הוא ממליץ, כשברקע שכנות, ילדים קטנים או אברכי כולל?

מכל הפניות המגוונות שהגיעו אלי במשך השנים הבנתי שמאד נוח לאישה לצאת מקורס ההכנה ללידה כשבידיה כבר כל המוצרים שהיא צריכה בשביל להתכונן ולהרגיש רגועה.

וקל הרבה יותר  כשניתן למצוא את כל המוצרים הנדרשים במקום אחד, במקום להתרוצץ, ולהסתובב, וחוזר חלילה… עם עדיפות למקום מקצועי שנותן לאשה את כל המעטפת, ואת כל המוצרים הנדרשים, באיכות הגבוהה ביותר ובפרטיות המתבקשת.

את כל השמנים, הוויטמינים ותוספי התזונה הללו רובינו לא צורכות על בסיס יומיומי, אלא רק בתקופת הלידה. ודווקא אז חשוב לנו במיוחד להכיר היטב את המוצר, את צורת השימוש בו ולוודא את ההתאמה שלו אלינו. 

לכן פתחתי את החנות של מומספייס. 

בחנות של מומספייס ניתן לרכוש שמנים, משחות, ויטמינים ומוצרי היגיינה חזקים ואיכותיים במיוחד, שמיועדים לאישה לפני לידה, ללידה עצמה וגם לאחריה תוך יעוץ אישי ומדויק, בהתאמה מושלמת לכל אחת ובמחירים טובים במיוחד. תמצאי אצלינו רק מה שעובד ובטוח, על כמעט 100% מהנשים!

 

למעבר לחנות לחצי כאן

מה הייחודיות האדירה שלנו במומספייס? מומספייס הוא מרחב שמתמחה בטובת היולדות.

בשבועות האחרונים התחלתי לקבל הרבה שיחות טלפון שביקשו להתייעץ על מוצר זה או אחר, מה מתאים לאיזה שלב, ומה המינון המומלץ וכן הלאה.

רק אחרי כמה ימים סיפרה לי אחת המוכרות בנקודות המכירה שלי כי היא התחילה לשלוח כל לקוחה שמעוניינת לרכוש, לשאול אותי בטלפון. "ראיתי שיש מוצרים פשוטים שכל כך הרבה נשים קונות אותם, ויום אחד מישהי התקשרה אלייך ואמרת לה שבהנקה אסור לה להשתמש. ולמחרת מישהי שאלה אותך על אותו מוצר והמלצת לה במקומו על משהו אחר שיותר מתאים. הבנתי כי חשוב לברר לפני כל קניה ולא כדאי שלקוחה תיקח סתם ובסוף יתברר שלא זה הפתרון שלה. לכן אני נותנת לכל אחת את המספר שלך ושתתקשר לברר." נכון. שלפעמים כשאישה מבקשת מוצר ששמעה עליו פלאות ונצורות, אבל בתשאול קל מתברר שלה עצמה הוא לא מתאים ואפילו יכול להזיק. יש פעמים שלקוחה מגיעה ומוכנה להשקיע סכום רב בקנית מוצר שיקל עליה על תופעות מכאיבות ובסוף יוצאת רק עם המלצה לתזונה  שיכולה לעזור, או אפילו בעצה לגשת לבודקת ולברר את הצורך האמיתי שלה. יש גם מקרים בהם רק במקום כזה ניתן לשמוע על כל מיני פתרונות לא מוכרים, אותם לא תמצאי סתם ברשתות הגדולות או בחנות למוצרי תינוקות.

היעוץ של מומספייס מתאפיין בסבלנות, הוא ניתן בזמן שנוח ומתאים לך, בתוך הבית, בלי מקשיבים נוספים ולא רצויים.

בקיצור, מומספייס הוא המקום המדויק לכל יולדת, לכל מה שצריך ויכול לעזור.

הנה מה שכתבה לי פעם בתיה שהופתעה לקבל את המשלוח בדלת הבית, ארוז באסטטיות ובדיסקרטיות, במהירות רבה יותר משחיכתה לה. 

"שרי,

איזה משלוח מפנק !!!!!!!!!!!!

אין מילים להודות

אשמח שתשלחי לי את הקטלוג כי אחיות שלי ממש מקנאות בי והן רוצות לדעת איזה עוד מוצרים יש לך……

בשורות טובות

ושתמשיכי לעזור ולשמח".

למעבר לחנות

חסום לך?  בדקי כאן בקטלוג.

ב"ה, אנו ניפגשות כאן בסדרת כתבות, שיעזרו לך לעבור את חודשי ההיריון והלידה ביתר קלות. אחרי 10 שנים בהן לוויתי מאות נשים ללידה הקסומה שלהן, לאחר שעברו את הקורסים והסדנאות של מומספייס, אני יודעת, שיש מצב להגיע מוכנה ללידה כשאני מבינה מה עובר עלי, ואיך עלי להתנהג.

כי- 

כשיש ידע – יש כח!

כשיש ידע – פועלים!

כשיש ידע – גם את יכולה להרגיש כמו מלכה!

רשימת התפוצה של מומספייס, מיועדת לנשים שרוצות לדעת יותר על מה שקורה להן ואצלן. רשימה מלאת ידע, טיפים והמלצות לתקופת ההיריון והלידה. ממליצה לך להצטרף אלינו ולהתחיל ליהנות!

לטיפ הראשון לחצי כאן עכשיו.

רוצה להכיר את מומספייס?

לחצי כאן. בהנאה!

חסומה? אשרייך! שילחי לי למייל sm@momspace.co.il  ואשלח לך את הקטלוג של מומספייס.

 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.