צבע השנה – נירלט 2022: IS 0048 EMBRACE

שיתוף ב email
שיתוף ב print

גם השנה, ובמסורת השנים האחרונות, נירלט משיקה את צבע השנה שלה. צבע מוביל, שמשקף תמונת מצב עדכנית ומנומקת, המבוססת על סקירה תרבותית רחבה של עולמות תוכן כלכליים, חברתיים ופוליטיים שונים. 

 אין ספק, שהשנתיים האחרונות, בהן העולם שלנו השתבש וקצת יצא מאיזון, חייב אותנו להתרגל למציאות חדשה. מציאות שאפשרה לנו לקחת לרגע פסק זמן מהותי ונחוץ, להוריד הילוך מהשגרה הסיזיפית ולחשב מסלול מחדש. הבחירה בצבע השנה של 2021- NWC 045 שלגיה, נבעה מתוך הרצון לחזור לבסיס. לנקות את רעשי הרקע, הלחצים והחדשות ולפתוח בדף חדש ונקי. מעין לוח לבן, שאפשר לנו לצקת אליו את האישיות, הטעם והסיפור האישי שלנו. הגוון נתן ביטוי לצורך האישי והחברתי שלנו להתחיל תקופה של מציאות חדשה, יציבה ומשגשגת.

 אחרי שכבר פתחנו בדף חדש, השנה בחרנו לחזור לשגרת היומיום ולבחור בצבע מואר ואופטימי, שמאזן בין קצב החיים המהיר לאיטי, בין הטכנולוגי לנוסטלגי ובין העולם הווירטואלי לפיזי. צבע השנה הנבחר של נירלט לשנת 2022 הוא IS0048  EMBRACE. מדובר בגוון אופטימי ומואר עם נגיעה חמה וטבעית, שמחבר ומגשר בין העבר המשובש והלא כ"כ מוכר שחווינו, לצורך של כל אחד ואחת מאיתנו לאמץ אל חיינו עתיד יציב ואיתן. עתיד, שמחייב אותנו לחדד את החושים ולהיות מחושבים, שקולים ומודעים יותר לעצמנו ולסביבה.

במצב הרוח המשתנה של החיים כיום, הבית עדיין ממשיך להיות אי של מבטחים. במקביל, אנחנו מרגישים גם הרבה יותר בטוחים לצאת החוצה ולייצר ממשקים פיזיים קרובים, שהיו מאוד, מאוד חסרים. להיפגש, לקיים פגישות ולבלות בחופשיות במרחבים הפתוחים, ללא מסיכה. אנחנו בחיפוש מתמיד אחר נינוחות ושלווה. כמהים למצוא נחמה של שפיות ועוגן אמיתי של שגרה חדשה, שקטה ונטולת הפתעות. 

 צבע השנה של נירלט IS 0048 EMBRACE הוא אותו הצבע שמייצג את היומיום החדש שלנו. מדובר בגוון רגוע ונעים, שנע בין הטרה קוטה החמה והדומיננטית לפודרה הרכה והרומנטית עם קריצה של קרן שמש מלטפת. מדובר בגוון בהיר, ששובר את גבולות הגזרה המסורתיים של הבז' והאפור היומיומיים ומטעין כל חלל בנוכחות צבעונית מתוחכמת ומזמינה. גוון שמשדר ארציות וביטחון ומשתלב בהרמוניה מושלמת עם מגוון סגנונות עיצוב שונים- מהבוהמייני המרושל ועד העשיר והפומפוזי. הגוון משתלב נהדר בתוספת עץ, מתכת שחורה, שחור, לבן וטונים שונים של רמת כהות, כגון IS 0050 למראה מתוחכם ומשוב. צבע השנה הנבחר לשנת 2022 מהווה תפאורה צבעונית נהדרת בכל חלל ומומלץ לאמץ אותו כרקע נפלא לרגעים חדשים, מלאי אור וקסומים בחיים. 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.