תפסיקו לעשות לאלוקים את החשבונות/ אודל קליגר

שיתוף ב email
שיתוף ב print

חשוב לי להניח על השולחן משהו חשוב.

קיבלתי מכתבים ושיתופים של בנות על החיים והן אמרו לי 'את מדברת על ה', שולחת לבקש ממנו וכו', אבל אודל, אין לנו בית וכשאת אומרת לנשים תערכו שולחן ביום חמישי, על מה את מדברת? יש לנו שולחן קטן שהוא גם השולחן של המטבח וגם של הסלון, איך אפשר לערוך יום חמישי? את מדברת על לסדר את יחידת ההורים, אבל על מה את מדברת? אנחנו חיים שבע נפשות בבית עם שירותים ואמבטיה אחת'.

נשים יקרות, נשים מאמינות, נשים נדירות ויחידות בעולם! מי שתקרא עכשיו טוב, אני מקווה שאני אצליח לעשות לה מהפך בחשיבה, בתפיסה ובהבנה המצומצמת וה'לא פיירית' אגב.

את בת של מלך, בת של מלך מלכי המלכים. את בת של מלך העולם הקב"ה. תביני שלאבא בשמים יש מלוא כל הארץ, יש לו מילארדים לתת לנו. כל קרקעית הים מתקופת יציאת מצרים, מתקופת הורדוס, מתקופת חורבן הבית. יש עושר ענק בעולם ואנחנו עם המוח הקטן שלנו מנסות לעשות סדר ולהגיד 'נחיה בדוחק בעניות בצער וכאב' כי אנחנו חושבות שנסדר לריבונו של עולם למה הוא לא יכול לתת לנו. 'אני גננת עם בחל"ת, לא עובדת וכן עובדת, בעלי אברך מביא 1600 שקל, אנחנו שמונה ילדים, נו באמת מאיפה שה' יתן לנו, אז בוא נחיה בדוחק הזה'.

נשים יקרות, שיתוף אישי שלי.  לפני שנתיים וחצי היה לי דיבור עם אבא בשמים, דיבור חזק. אני זוכרת ששמעתי הרצאה של הרב יגאל כהן שאמר 'תבקשו מה', תבקשו מה" ואני אמרתי לעצמי שאני הולכת על זה עם כל הכוח. הלכתי לקבר שמואל הנביא, עמדתי שם באחת הפינות וראיתי את הר שמואל, גשר המיתרים וכל ירושלים כמעט. הסתכלתי לשמים ואמרתי 'ריבונו של עולם, אתה אמרת שאנחנו בניך, אנחנו ילדיך, אנחנו אהוביך. אבא שבשמים עד מתי אני אגור ככה בשכירות בדירה קטנה שכל אחד בבוקר רוצה ללכת שירותים ומתנגש במישהו, רוצה לצחצח שיניים וצריך לחכות ולזרז את האחים האחרים, בדירה שבכניסת שבת מלאה בלגן, השולחן של הסלון והמטבח באותו מקום'. פניתי לאבא שבשמים ואמרתי 'אבא שבשמים, קייט מידלטון הנסיכה חיה בפאר (ככה מגיע לה משורש נשמתה), אבל אני, אני הבת שלך' והמשכתי לדבר איתו ואמרתי 'ואני עוד יתומה ואני בת של גר, ויתומים ואלמנות וגרים אתה אמור לדאוג להם'.

ואז החלטתי לפרט. אמרתי 'אבא שבשמים, אני רוצה בית מואר, חדר שלי לבד, שירותים שלי לבד, מרפסת שלי לבד, סלון בגודל כזה, מטבח עם חלון'. אני זוכרת שפירטתי לאבא שבשמים בדיוק. פשוט הבנתי שדי למוח המצומצם הזה שאומר שאין ואין ואין.

נכון, זה מגיע עם קול של בנקים.

הקב"ה רוצה לתת לנו את ההרגשה שהוא נתן לנו את זה זה, לא משנה אם זה דרך הבנק, דרך משכנתא או דרך משהו אחר,אבל תבקשי מאבא!

קיבלתי שיתוף ממישהי שמתגוררת בחו"ל. היא סיפרה שהיא 'ממשפחה ליטאית או חסידית מאוד מאוד מהשמורים ואמרה לעצמה: 'לדבר עם ה', מה השטויות של אודל'. הסיבה שהיא המשיכה לשמוע ולראות סירטונים שלי זה 'בגלל האנרגיה שלי' לדבריה. כל פעם שהייתי מעלה שיתופים על לדבר עם ה' היא שמעה עד שהרגישה שהגיעה למצב שדחקו אותה. 'היית אומרת לנשים תערכו שולחן ביום חמישי ואני אומרת ששולחן אחד אמור להפסיק לכל השבוע, דירה קטנה, שולחן אחד והרבה ילדים', כך סיפרה האישה.

בתקופה האחרונה הם ממש הרגישו שהם צריכים לקנות דירה באזור שהם גרים בו ולא עלה בידם. הם ניסו, הלכו לבנקים, הביאו מסמכים אבל הבנקים אמרו להם שלפי כל הקריטריונים הם לא זכאים. אז הם נאלצו לבטל חוזה על דירה שהם כבר סגרו, שילמו קנס והצטערו.

בערב יום כיפור היא יצאה לחלון ובמאין סוג של אמון ולא אמון של 'בוא ננסה את ה'שטות' הזו' והיא יצאה לחלון ובכתה 'ריבונו של עולם, אם אתה נמצא שם למעלה ושומע אותי, זה יכול להרוס לי את הזוגיות, את השלום בית, את כל היציבות של הבית. תעשה ניסים, תהפוך מעשה בראשית בשביל הבית שלנו'. באותו רגע נכנס בעלה הביתה ובידיו אישור חתום על ידי הבנק. זה לא דרך הטבע. זה רק למי שמאמינה שאבא שבשמים יכול להפוך עולמות ולתת לך לחיות כמו מלכה וכמו נסיכה.

היום כל אחת שרוצה בית, זוגיות, ילדים, חינוך ילדים, משפחה אוהבת. תאמיני! את מול אבא בשמים. לכי על זה!

חדש באתר

השארת תגובה

לתשומת לבכן התגובות מוצגות לאחר אישור המערכת


3 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

  מקסים

 2. מרב אלפסי הגב

  אודל האדירה שיתן לך בורא עולם טוב עד בלי די עד שיבלו שפתייך מלומר די מלאכית במילה אחת בזכות נשים צדקניות כמוך עתידים להיגאל

 3. יהודיה הגב

  אודל יקרה! תודה על החיזוקים!!
  מס' פעמים ביקשו פה את המספר כדי להצטרף לסטטוסים שלך.
  האם יש כאן מישהי שיש לה את המס' של אודל לתועלת הנשים?

x איזור הפורומים והקבוצות
של קול כבודה
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן