למה להעיב על רגעי האושר?

שיתוף ב email
שיתוף ב print

לחתן ילדים היא משימה משמחת שאמורה למלא את הלב באושר. אבל כאשר לא נערכים אליה מראש, היא עלולה למלא את הראש בדאגות • הכירו את מודל 'אושר בכבוד', המודל הכלכלי שיאפשר לכם לחתן בכבוד גם את הילד החמישי, השישי ואפילו את העשירי • אושר בכבוד יעשה לכם חיים הרבה יותר רגועים

אין מי שלא מכיר את צמד המילים "מימון חוץ בנקאי", ויש גם מי שעושה מזה כסף. אבל לא רבים מכירים את צמד המילים "אושר בכבוד". מילים שיכולות להקל עליכם את אחת המשימות הקשות ביותר החל מהעשור החמישי בחיים – חתונות הילדים.

אם אתם צעירים בשנות העשרים והשלושים לחייכם ויש לכם ילדים אבל כבר לא ממש פעוטים, אתם חייבים את זה לעצמכם. אושר בכבוד הוא למעשה ארגון חסד בבסיסו ומהותו, אבל הרבה הרבה יותר מזה. הוא משתמש בכוח הציבור או מה שאנו קוראים 'כוח ההמונים' כדי להעניק לכל אחד מהפרטים, החברים בו, הרבה יותר כוח מכפי שהיה לו לבד.

כדי להבין את זה בגיל צעיר, בשעה שהילדים קטנים ואתם מנסים לשרוד בין הבר־מצוות ואפילו לא חולמים על חתונות, אתם צריכים לקרוא את הסיפור הבא: ר' ירחמיאל הצליח לבנות בית ממוצע. איש לא היה מגדיר אותו "עשיר", אך רוב האנשים היו רואים בו "מסודר". הוא אמנם ניסה לחסוך לחתונות הילדים ואף הצליח, עם הילד הראשון הכל הלך בקלות, אצל השנייה היה אפעס קצת קשה, אך כאשר הגיע לילד השלישי, נאלץ לחפש הלוואות ולא בגלל שהמחותנים דקדקו על קוצו של שקל. ירחמיאל ידע מגיל צעיר שעסק חתונות הוא עסק לא קל, אבל עם סיום שבע הברכות של הילד השלישי, הוא הפנים

מעתה נוספה לו "עבודה" חדשה. עבודת הגלגולים. אותה עבודה המשעבדת רוחו של אדם ויושבת כרחיים על צווארו. עם חתונתו של כל ילד נוסף הלכו הגלגולים ותכפו והקשו מאוד לרוות נחת מהנכדים הרבים… רחמנות על ירחמיאל. להזכירכם, ירחמיאל המסודר…

אושר בכבוד הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להסיר מעליכם הרבה מהנטל שמונח על כתפיהם של הורים שמחתנים בפעם הראשונה וביתר שאת בזו השלישית והחמישית. המנגנון זהה לשיטות מימון סטנדרטיות – הפקדות קטנות שהולכות ומצטברות לסכום גדול לאורך השנים. הפקדות שמקנות חברות בגמ"ח ומזכות אתכם בהלוואה גדולה החל מ־36 אלף שקלים ועד 300 אלף לחתונתו של כל אחד מהילדים. בהתאם לגובה ההפקדות החודשיות ומספר שנות ההפקדה. 

אבל מה שמייחד את אושר בכבוד הוא שאתם יכולים להצטרף גם אם הילדים שלכם גדולים. כלומר גם אם לא הצטרפתם למיזם כאשר הילדים תינוקות או פעוטות. אה, ויש עוד משהו קטן: הזכות להלוואה עומדת על בערך פי ארבעה מהיקף ההפקדה!

אתם רוצים לשאול איך זה עובד? מישהו כבר בדק זאת לפניכם. חברת הייעוץ הכלכלי 'WISE' עברה על המודל הכלכלי של אושר בכבוד וזה מה שכתוב בדו"ח שהוציאו כלכלניה: "אנו מאשרים כי ע"פ ניסיוננו המקצועי, מצאנו את המודל המימוני עולה בקנה אחד עם התיאוריה המימונית, וככל הקשור לסיכונים פיננסיים, בניהול סיכונים יעיל והתנהלות עסקית על בסיס המודל שהוצג, יש ביכולת המיזם לעמוד בהתחייבויותיו באיתנות ולאורך שנים".

הבסיס הוא פשוט: אתם מפקידים כסף עבור כל ילד. גובה ההפקדה משתנה בהתאם לצרכים ולמאפיינים של כל משפחה. כלומר, יש אפשרות להתאים את גובה ההפקדה ליכולת המשפחתית. ניתן להפקיד גם מכספי מעשר. כאשר הילד שלכם עומד להתחתן אתם מקבלים הלוואה בסכום שיכול להגיע עד 300 אלף שקל לילד וההחזרים הוגנים ונוחים. כאשר סיימתם לשלם את כל ההלוואה, אתם מקבלים בחזרה מחצית מהסכום שהפקדתם. זו למעשה התשתית של המיזם המבוסס על ערבות הדדית. 

כל זה קורה בשקיפות מלאה בליווי מקצועי ומשפטי של פירמת עורכי הדין 'הרצוג פוקס נאמן', ובליווי צמוד של רואה חשבון. החברים בגמ"ח 'אושר בכבוד' יכולים לבדוק בכל רגע נתון את מצב הפקדותיהם והחזריהם באתר הארגון או באמצעות מערכת טלפונית ממוחשבת.

אם גם אתם רוצים לחתן ילדים ולראות נחת מהנכדים מבלי לחוות כמה שנים קשות, אל תתלבטו, תקליקו (כן. כאן!) ובואו לראות כמה פשוט לחיות באושר ובכבוד.

 

אם את חסומה שילחי מייל ל : Office@osher-b.org

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

4 תגובות

 1. מסכימה לגמרי עם לא מבינה
  במקום להשקיע את הכסף שיצבור רווחים
  שמים אותו במקום שמוריד מערכו
  זו תודעת עוני
  יש מקור להלוואה, אך מהיכן ישלמו אותה????

 2. בחזרה חצי מהסכום? אז למה לא להשקיע בקופת חיסכון אמיתית? שם גם מקבלים הלוואה, גם הקרן מושקעת, וגם מקבלים את כל הקרן+הרווחים

  1. כי את לא משקיעה 300000 שזה הסכום המקסימלי שאת יכולה לקבל הלוואה. את משקיעה 10 או 20 אלף לפי התכנית ומקבלת הלוואה עם החזרים נוחים ואז חצי מהסכום שהשקעת את מקבלת החזרה. תחשבי כמה עולה ריבית ל300000 וכמה תכל'ס את משלמת. ואגב יש להם פתרונות הלכתיים לריבית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.