לומדת מהספה: להפוך לידה למושלמת בלי לצאת מהבית

שיתוף ב email
שיתוף ב print

אחרי הכתבה בשבוע שעבר, קיבלתי מייל מחדוי:

"אני באמת מרגישה שקורס הכנה יעזור לי להגיע בצורה יותר נכונה ורגועה ללידה. אבל אני בהתלבטות. להירשם לקורס פרונטלי, אני לא מרשה לעצמי. נכון שכבר אין בעיות עם הקורונה אבל העומס בעבודה והדרישות בבית. איפה אכניס עוד יציאה בערב, לפחות פעמיים? את באמת חושבת שבקורס דיגיטלי אני יכולה לקבל אותן התועלות כמו בקורס פנים אל פנים?"

במכתב התשובה שלי סיפרתי לה על החופש הגדול האחרון. לא יצאתי לחופש (הייתי צריכה להיות זמינה ליולדות שלי).  לכן החלטתי לנצל את הזמן וללמוד שוב קורס מקצועי שרכשתי ולמדתי כבר לפני כמה שנים.

כ"כ נהניתי, הקשבתי שוב לשיעורים, מצאתי דקויות שונות ששכחתי במשך הזמן ותיקנתי, נזכרתי בעצות שיכולות להקל עלי, ובכמה רעיונות נחמדים לשדרוג, והוספתי לסדרת הטיפולים שלי.

כששיניתי דברים, לפי מה ששמעתי שוב בשיעורים, הרגשתי מאושרת.

אולי לא תאמיני, אבל ההצלחה הזו של לשמוע את השיעור עוד פעם ולהיזכר, ולהתקדם, למרות שכבר הספקתי לשכוח ששילמתי עליו, היתה בשבילי הרגשה של מתנה.

נכון שנוח ללמוד בקורס דיגיטלי, כי אני לא צריכה לצאת מהבית, ולא להתלבש ואפשר לעשות זאת בכל שעה שנוחה לי, אבל, בעיני, הפלוס הכי גדול של הקורס, היתה האפשרות לחזור אחרי פרק זמן אפילו ארוך ולרענן הכל…

בשיעורים פרונטליים, מצד אחד את נהנית מהחברה, מתוספת הסיפורים שכל אחת מעלה. את יכולה ללמוד מנסיונן של אחרות ולחסוך לך את הטעויות שהן כבר עברו והמליצו להימנע מהן. ואת גם רואה בפועל את המרצה ויודעת שהבנת למה התכוונה. אבל מצד שני גם כשנשארה לי חוברת הדגמה, וגם אם רשמתי את כל התרגילים אין לי את האופציה להקשיב לכל השיעור מההתחלה ובצורה ברורה.

כשקיבלתי את הקורס הדיגיטלי למייל, כל דבר שהיה לי חשוב ורציתי לזכור חזרתי עליו שוב ושוב, עד שהיה ברור ומובן.

בקורסי ההכנה ללידה שנלמדים במומספייס אני מלמדת נשים שמפחדות מהלידה המתקרבת, איך לזכות בלידה קלה ומחויכת באמצעות קורס דיגיטלי אישי וגם הדרכה בזמן אמת, כמובן תוך הקפדה על תכנים נקיים וניואנסים חרדיים למהדרין. הקורס נבנה בצורת מצגות ברורות מאד ומוסברות היטב, אין תמונות נשים והסרטות כדי שלא תהיה בעיה בחסימות. נכון שאותן המצגות מוקלטות ונשלחות לכולן, אבל בצירוף יעוץ צמוד ואישי אחרי כל שיעור, לכל אחת כמו שמתאים לה, בנושאים שמעניינים אותה, וניתן עם כל הלב והמסירות. בתוספת היתרון שאין צורך לצאת מהבית, ולהתלבש, וליסוע – לא עדיף לעבור את הקורס ככה, ישירות מהבית, בשיא הפרטיות?

הנה כמה תגובות שקיבלתי על הקורס הדיגיטלי של מומספייס:

לשרי המדהימה, שנתת לי לב ונשימה 

וכח לרצות ולהתאמץ גם כשכואב ולוחץ. 

בזמן של המתנה ובהרבה חום והבנה.

 עם כלים מדהימים ברוגע ובידע מקיף. 

בקורס היה מדהים ובסופו ילדתי תאומים 

בקלות, באמונה וברוגע על אף הפחד מהבלתי ידוע. 

מתגעגעת לפעם הבאה…

ועוד אחת – 

המידע שקבלתי מהקורס עזר לי רבות! בלידות האחרונות הלידה התארכה בגלל … בעקבות ההסבר המקצועי, המדויק והמאד ברור הבנתי מה תוקע את מהלך הלידה ….ובלי להיות חסרת אונים מול הכאב. היה לי מידע איך לעזור ולהקל על עצמי. ה' יברך אותך, ותזכי לעזור לנשות עמ"י מתוך בריאות, נחת ושמחה. יישר כח!

 

וגם גיטי,

אפילו שזה היתה לידה שישית שלי, חידשת לי ועזרת לי לעבור את זה יותר בקלות. אין מילים! ג.ח. (נ.ב. הייתי צריכה בעצם לכתוב לך את זה ממזמן, לפני חצי שנה בערך… אבל הייתי אז מידי "יולדת"… ).

אחרי 10 שנים בהן לוויתי מאות נשים ללידה הקסומה שלהן, לאחר שעברו את הקורסים והסדנאות של מומספייס, 

אני יודעת, שיש מצב להגיע מוכנה ללידה כשאני מבינה מה עובר עלי, ואיך עלי להתנהג.

כי-
כשיש ידע – יש כח!
כשיש ידע – פועלים!
כשיש ידע – גם את יכולה להרגיש כמו מלכה!

בעז"ה, אנחנו ניפגשות כאן בסדרת כתבות, שיעזרו לך לעבור את חודשי ההיריון והלידה ביתר קלות. אם יש לך שאלה / רעיון / בקשה על נושא עליו היית רצית לקרוא, את מוזמנת לכתוב לי למייל sm@momspace.co.il.

אשתדל לקרוא בעיון ולהתייחס לכל תגובה.

רשימת התפוצה של מומספייס, לנשים שרוצות לדעת יותר על מה שקורה להן ואצלן. רשימה מלאת ידע, טיפים והמלצות לתקופת ההיריון והלידה. ממליצה לך להצטרף אלינו ולהתחיל ליהנות!

לטיפ הראשון לחצי כאן עכשיו.

רוצה להכיר את מומספייס?

לחצי כאן. בהנאה!

 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.