הי גברת? את לא לבד בהתמודדות הזו

שיתוף ב email
שיתוף ב print

"את השיחה שהתנהלה ביום חמישי האחרון אני לא אשכח כל כך מהר".

מספרת דבורי מנכל"ית מאד'ר נייצ'ר חברה המתמחה ב פתרון בעיות במעגל החיים הנשי ."היא ריגשה אותי, וחיזקה בי את תחושת השליחות בעשייה שלי".

"זה קרה כשלקוחה שלי שיתפה אותי בסיפור האישי שלה, רובן משתפות אותי, ואני מבינה אותן הן חוות את הרוב כל כך לבד עד שכבר יש מישהי שיודעת אז הלב נפתח… אני שומעת אותן ולפעמים דומעת איתן…". וזהו סיפור אחד מתוך מאות נשים, שמרגישות חופשי לשתף אותה בגלל ההקשבה שלה ויכולת ההכלה "אני רק השליחה ומתפללת להיות שליחה טובה" אומרת דבורי .

דבורי מספרת ואני מרותקת "יעלי (שם בדוי) עברה  שבע שנות המתנה כואבות..שנות נישואים וניסויים. ואתגר אחד ענק! אני זוכרת שהיא באה ואמרה יש לנו בעיה, ודייקתי אותה אתגר, לא בעיה. לבעיה יש אשמים לאתגר יש גיבורים שעוברים אותו בע"ה"

" יעלי שיתפה אותי, 'מה לא עשינו… בדיקות אצל רופאים בכירים. משכורות שלי ושל בעלי שבמקום לקנות אוכל, הלכו ישירות על טיפולים ורופאים פרטיים. הפחד הענק הזה, שאולי זה לא יקרה .ואני לא אזכה …

האימה, שיום אחד נתייאש ואולי גם נפרד" .

" תוסיפי לכל זה את המבוכה, מהמבטים של הסובבים עלי מכף רגל ועד ראש  בכל מפגש משותף.

אבל לפני שנה נשברתי סופית .

באותו יום בהתאם לכל הציפיות הטבעיות, הוא לא הגיע. ואני כבר לא האמנתי שמשהו יכול לחכות לי שם. בטח לא לב פועם אמיתי.

התחושה הזו כמו במבחנים שאת לא רוצה להסתכל מה התשובה כי ברור לך שנכשלת. 

כך זה היה.  הייתי המומה, יש אותם, שניים. כבר חשבתי שעוד רגע שני הפסים יעלמו, והנה חלום. 

יש הריון! אני לא צריכה לספר לך את עוצמת ההתרגשות שלנו .

דממה, ריגוש, הלם, וים של אושר. 

בבוקר הלכתי למרפאה, רק כדי שיהיה אישור רשמי יותר לריגוש הזה.

אבל אז, שום דבר לא הכין אותי לטלפון שהגיע במהלך אותו יום, הטלפון היה די לקוני מהאחות, "יעלי? כאן התוצאות של בדיקת הדם שעשית הבוקר". נדרכתי .והיא ממשיכה כאילו הייתה תקליט ולא מדובר בחיים שלי, בדבר שאני הכי מחכה לו בעולם. "הערכים לא תקינים, כנראה זה לא יחזיק"  

אני לפחות החזקתי את עצמי רק לא ליפול, 

מה זאת אומרת "לא תקין"?!

מה, בסוף זה לא??

בעלי לא היה באותו רגע בבית, הפלתי את עצמי למיטה ובכיתי עד שלא נשארו לי דמעות, הכרית הייתה ספוגה,לא רציתי לחיות, לא רציתי כלום. הרגשתי שאיבדתי תקווה האם זה בכלל יקרה אי פעם?.  תהיה לנו משפחה? למזלי ההחלטה שלי לא החזיקה יותר מיום, בורא העולם ריחם עלי". 

"לצערי אנחנו מאותגרי הפוריות, לא מדברים על הנושא עם אף אחד. כי אנחנו מרגישות שיש לנו איזה פגם כאילו אנחנו לא בסדר ח"ו הרי הכל בידי שמיים לא בחרנו את זה."

"אבל דבורי!" היא עצרה אותי "יש לי בשורה משמחת בשבילך,תקשיבי טוב אני בתחילת חודש חמישי. ואת היית השליחה הטובההריון טבעי, בלי תופעות לוואי .ואני מרגישה מדהים, עכשיו הרגשתי בטוחה לשתף אותך, עוד לפני החברות הטובות כי יש לך חלק גדול בזה".

הדמעות עדיין עומדות לי בעיניים .

שבע שנות המתנה וציפייה שהתגשמה ב"ה.

דבורי משתפת ואני מוחה דמעה, " הסיפור של יעלי לא הסתיים כך, היה לה מסר חשוב לכולנו, היא אומרת לי: "למה? למה אתגר של פוריות שונה מאתגר ההורות? שלום בית? או כל אתגר כלכלי? הרי כל אחד מתמודד עם אתגרים, למה לא מדברים עליו? חבל שאין את כל המידע נגיש לכולם. דבורי, תכתבי על זה… צריך יותר כתבות, הרצאות, והכרות של האישה עם הפיזיולוגיה שלה."

דבורי, אני עוצרת לרגע, אני מבינה שהשירות שלך כולל גם ליווי רגשי. כן היא עונה לי בקריצה, אישה שצריכה את התוספים שלנו גם מקבלת הרבה כוח ונירמול לחוויה הכל כך כואבת הזו. 

"לא מדובר רק בנשים שממתינות לילדים, הרבה נשים מתמודדות עם קשיים שונים בנושא ולנו יש פתרונות, אז למה שלא ידעו מכך?"

"יעלי ועוד רבות, השתמשו בפורמולה טבעית שאנו מייצרים ומשווקים בשם הרמוניה של Mother Nature (בלחיצה כאן את נכנסת לאתר שלנו) הסיפור של יעלי הוא אחד מתוך המון סיפורים שמגיעים אלי בחודש". כך מספרת לי דבורי.

חלק גדול מופנה אלי מתוך הארגון המדהים "מכון פוע"ה" (בלחיצה כאן את נכנסת לאתר שלהם).שעובד במסירות באחריות והמון המון לב ופתיחות. לעזור לעוד  נשים וזוגות.

לחוות את התקופה של ההמתנה בקלות יתר. אם זה בנושא ההלכתי, הרפואי, או הכלכלי. הם פתוחים לשלב את מקסימום הכלים והדרכים שיעזרו לכל אישה לחוות נשיות וזוגיות בקלות גדולה יותר.

גם במקרים שכבר יש ילדים וההתמודדות היא עם אתגרים אחרים בתחום, הם שם בשבילך ומכל הלב.

לכל אישה שחווה קושי מעיק בנושא יש פתרונות והגיע הזמן לדבר עליהם.

הגיע הזמן לתת לנושא במה בצורה הראויה.

יש דרך לעזור ואם גם את רוצה לדעת קצת יותר על הגוף שלך.

להבין מה קורה והכי חשוב לקבל כלים לעזור לעצמך.

בלחיצה כאן את מוזמנת להצטרף לקהילה שלנו.

לנשיות ופוריות בטבעיות וליהנות ממקסימום ידע ועזרה.

    https://mother-nature.ravpage.co.il/site        

ליצירת קשר או להצטרפות לקבוצה במייל :

או בוואטסאפ . 055-6885219

כתובת האתר https://www.mother-nature.co.il/

כתובת האתר של מכון פוע"ה https://puah.org.il/

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.