תמיד את דואגת לכולם. עצרי ודאגי לעצמך! לא ממומן

שיתוף ב email
שיתוף ב print

דווקא כנשים שמחוברות (אולי יותר מכל אוכלוסייה אחרת) לנשיות ולפוריות שלנו חשוב לא לזלזל בנתונים ומחקרים שאומרים:" גילוי מוקדם מציל חיים".

זה לא פופולארי לדבר על הנושא הזה, אבל הוא חשוב מידי כדי שנעבור הלאה.

בחודש האחרון מציינים בעולם את חודש המודעות לסרטן נשים בניסיון להזכיר לנו שבדיקה אחת יכולה להציל חיים. ריכזנו עבורכן מספר שאלות חשובות ותשובות חשובות עוד יותר. חשוב לדעת: 92% אלו הם אחוזי ההחלמה בגילוי מוקדם של המחלה – גילוי מוקדם מציל חיים! על פי מחקרים ונתונים ממליצים לנשים כבר בגיל 30 – לקבוע תור לרופאה כירוגית בנושא ומגיל 40 לבקש הפניה לבדיקת ממוגרפיה.

רוצים להפוך אותנו להיפוכנדריות??

ח"ו אין שום מטרה כזו להבהיל או לייצר שיח מיותר. אז מה השתנה מאתמול להיום? שכיום בחסדי ה' יש טכנולוגיות מפותחות מאוד שמאפשרות בדיקות פשוטות כדי 'לזהות' ח"ו אם קיים גידול או התפתחות של משהו לא תקין. חרדה מתמדת בנושא לא באמת תסייע לך, עם זאת ידיעה שעשית השתדלות מספקת כדי להיבדק בוודאי תסייע במניעת התפתחות של מחלה רח"ל. אז למה אנחנו מתזכרים כאן? כמו שעון מעורר שמזכיר לך על משימה מסויימת.

ואיך בודקים?

מאוד מקובל ואפשרי לבקש בדיקות ממוגרפיה ואולטרסאונד – שתי בדיקות שאפשר לבקש מרופא נשים. ישנן בדיקות שמתאימות לנשים מעל גיל מסוים, שווה וכדאי לברר מול הרופא. אפשר בבדיקה עצמית לנסות ולחוש אם יש משהו מעורר דאגה ובמצב כזה לפנות מיד לרופא.

אם חס וחלילה מתגלה ממצא לא תקין?

יוכלו להפנות מיד לטיפולים המתאימים ובעזרת ה' להצליח ולהציל חיים.

רק בבריאות!!

 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.