טבעי זה בריא? הרופאה מנפצת מיתוס על תרופות

שיתוף ב email
שיתוף ב print

מחשבה מוכרת וידועה חולפת לא אחת בראשן של נשים שמוצאות עצמן במהלך החיים נאלצות ליטול תרופה זו או אחרת: "אני ממש חוששת מכל התרופות הכימיות האלה. למה להכניס לגוף חומרים תעשייתיים שעלולים לגרום ל… אני לא יודעת מה? אני משתמשת רק בתוספים טבעיים. שם את תמיד יודעת שאת בטוחה".

מי מאתנו לא מצאה עצמה בנקודה הזו, בה היא חושבת את המחשבות הללו ושוקלת האם להכניס לגוף חומרים כימיים או חומרים טבעיים כשהנטיה הראשונית של כולנו היא לבחור דווקא בחומר הטבעי. אך האם הנטייה הזו היא נכונה ובריאה יותר? לא בטוח.

דוקטור ציפורה וולף מתייחסת לעניין ומסבירה מדוע העניין לא פשוט כמו שהוא נשמע:

"אנשים מעדיפים ליטול 'תוספים טבעיים' כמו, לדוגמא, טבליות המיוצרות מאצות ים לשם טיפול בתת-תפקוד בלוטת התריס, במקום תחליף תירואיד, כמו אלטרוקסין", אומרת ד"ר וולף שמסבירה כי "למעשה, נטילת תוספים 'טבעיים' עלולה להיות מסוכנת, היות ותוספים אלה מכילים מינונים מרוכזים של מתכות כבדות העלולות להיות רעילות לבני אדם".

חשוב לדעת, כך לדברי ד"ר וולף כי "תרופת האלטרוקסין מיוצרת על פי נוסחה בטוחה ביותר שלהורמון התירואיד, וניתן לנטר אותה בקלות על ידי בדיקת רמות ה-TSH בדם".

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

תגובה אחת

  1. טבעי תמיד יותר טוב, היות וזו התרופה שאלוקים יצר בטבע מלכתחילה. בתרופות מהונדסות משתמשים במקרים של פיקוח נפש בלבד. לא אחראי ליצור כתבה על תרופה אחת ספציפית שקשה יותא למצוא לה תרופה טבעית באיכות גבוה כי בני האדם זיהמו את הטבע.. הרפואה הקובנציונאלית מרגישה את הקרקע נשמטת מתחת רגליה ומנסה להניא אנשים תמימים מלרפא את עצמם בדרכים שה' ברא..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.