כל התוכן המעניין לאישה החרדית
יום שלישי
|
י״ז בתמוז ה׳תשפ״ד
|
23/07/2024

אז מה עומד מאחורי המיתוג החדש שלנו?

זה לא סוד שבעידן 2022 (כמעט) כולנו מוצאות את עצמנו מוזנות מתכנים בדיגיטל. לא תמיד אנחנו מיוצגות כפי שרצינו, לא תמיד יש לנו מקום להניח בו את דעתנו, להנות מתכנים בעלי ערך מוסף, רוחניים ומותאמים לערכים האבסולוטיים עליהם מושתתים חיינו.

אנחנו, הנשים, הנוטלות על כתפינו כל כך הרבה תפקידים, מחפשות לא פעם, פינה חמה ובטוחה להתאווררות והתרעננות. מקום שמור שאפשר לקבל דרכו תוכן אקטואלי נקי.

בדיוק לתוך החסר הזה נכנס אתר "קול כבודה" שבזמן קצר מאד הפך לאתר הדגל של האישה החרדית בכל המובנים. מעל 100,000 כניסות בכל חודש הן ההוכחה שהמהפכה הכשרה והבטוחה כבר כאן.

את הערכים שלנו ביקשנו להעביר גם במיתוג החדש.

האייקון הנקי והמינימליסטי לוקח אותנו לעולם המדיה הדיגיטלית, מראהו הצורני מכריז: 'מי לה' אלי', אנחנו מניפות את הדגל של כל אותן נשים שרוצות לשמור על ערכיהן התורניים. הצבעים החמים המתחלפים בדגל הם החממה של כל אשה חרדית באשר היא, על כל גווני הקשת.

כשהחלטנו למתג את האתר מחדש חיפשנו את המשרד שימתג אותנו ברמה הכי גבוה, שיבין את הערכים של "קול כבודה" ויצליח להעביר אותם ברגע של עפעוף. חיפשנו ומצאנו את משרד הפרסום והמיתוג שחיפשנו: סטודיו תמר פרנקו! תמר ליוותה אותנו לאורך כל הדרך עד לתוצאה המושלמת.

אם תהליכי מיתוג מרתקים אתכן ואתן אוהבות אומנות שאין לה מתחרים ומקצועיות שהיא הבסיס להכל – מוזמנות להיכנס לאתר היפיפה של הסטודיו

להצטרפות לקבוצת הווטסאפ של "קול כבודה"

WhatsApp Icon

להצטרפות לניוזלטר של "קול כבודה"

Gmail Icon

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

שיחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים