לא בורחים מהתכנית/ נחמי ויינשטוק

שיתוף ב email
שיתוף ב print

את יודעת מה הפחד הכי גדול של הרבה אימהות לבנות מצווה? מה יהיה עם תוכנית!

רובינו לא התחתנו אתמול, (הרי יש לנו כבר נערה בת 12 🙂 כך שלאפות בורקסים, פיציות, להכין רוטב פיצה, מרק טעים, נקטר לקינוח אנחנו איכשהו יודעות לעשות ועם החלק הקולינרי אפשרי להסתדר, אם רוצים משהו פשוט וזול, אפשרי.
(אגב, ממש מצחיק אותי הקטע הזה, כמה כל אדם קרוב אצל עצמו! כי אני שווקא לחוצה מהחלק הקולינרי התכנית? אוי באמת ,מה יש להילחץ ממנה..:)

גם עם הביגוד תסרוקת צילום- אלו חלקים שאת יכולה לצאת לקנות, יש הרבה שנעזרות בבנות משפחה שלמדו צילום , גרפיקה לצורך קליפ ומיתוג אבל תכנית, מה עושים עם תכנית?

אני לא הטיפוס הזה של תכנית, לא הייתי מעולם מדריכה, וגם לא מתכננת להיות רכזת חברתית אי פעם, לא האופי שלי לשבת ולהכין חידות, לקנות מזכרות, להכין מצגות ועוד להכין תכנית שתתאים לכל הגילאים? הצילו!

אם את מזדהה עם המשפטים האלו- תדעי שאת בחברה טובה!

המווווווון אימהות לא אוהבות את החלק הזה באירוע בת המצווה. יש כאלו שאפילו אומרות בשקט שהן מעדיפות לחגוג בר מצווה שבדרך כלל עולה (קצת) הרבה יותר העיקר שלא תצטרכנה להתעמת חזיתית במבוכה של הפקת תכנית, עמידה מול קהל!

בדיוק בשבילך אשמח לתת כמה טיפים איך בכל זאתכן תצליחי להפיק תכנית במינימום עלות ומקסימום הנאה 🙂

1.הכי מומלץ וקל – תני לביתך לארגן את התכנית עם עוד חברה/ בת דודה/שכנה שהיא אוהבת, תקציבי לה סכום שמתאים לך לפרסים, לגרפיקה, למצגת… היא תהנה ותרגיש חזקה יכולה, כמו שאומרים היום- מועצמת, וכך את מרוויחה בכפליים!

2. בתך לא בעניין? תחפשי מישהי שידוע לך שעשתה בת מצוה לביתה והיא טיפוס שעושה תכניות ונהנה מזה. את יכולה לבקש ממנה תכנית מוכנה, יתכן ותיתן לך במתנה ותהנה שעוד מישהו נהנה ממה שהכינה והתאמצה כל כך קשה, או שתדרוש סכום כלשהו, עדיין שווה לך הראש השקט!

3. להתייעץ עם הבת בענין התכנית! מה היה מענין אותה שיהיה באירוע שלה -מצגת תמונות ילדות? קליפ? שיר בלייב ? הקדה? סדנה? קליקרים? תכנית בשילוב מסך? מאד חשוב לתת לבנות להרגיש שייכות וקושרות לחלק של תוכן האירוע, הרי בכל זאת מדובר ביום כל כך גדול, יום קבלת עול מצוות! ואנחנו רוצות שהבנות תתחברנה למצוות מתוך נועם ומתיקות ואהבה.

4. תמיד יש משחקי חברה שיהיו אהובים על כולן כמו חידון/ חבילה עוברת/ מטמון כשהחידות קשורות למצוות מהתורה או לנשים מהתנ"ך אופציה- בסיום של הסבב יוצא שם כלת המצווה בצירוף ברכה ייחודית ומתנה לכלה ו/למשתתפות.

5. אם עדיין לא נפתח לך הראש לרעיון משלך ואת מרגישה עדיין תעוקה בחזה כשעולה לך המילה תכנית לבת מצווה, אשמח להציע לך לבדוק את ההצעה שלי לתכנית בת מצווה מלאה תוכן חוויה והנאה גם לאחר האירוע עצמו!
תכנית פעימות של תודה בנויה לבת מצוות משפחתיות, בנושא הודיה, (נושא קלאסי שמתאים לכולן) תכנית שמורכבת מתכנים מרוממים בשילוב קטעי הפעלה וצפיה חוייתיים, ברמת מולטימדיה גבוהה במיוחד! והכי חשוב- קלה מאד להפעלה ובמחיר השווה לכל נפש!

להורדת הלוח גאנט שצירוף המאגר החרדי היחודי של נותנות השרות הטובות ביותר לבת מצווה- לחצי פה>

מחפשת אוויר וקצת איוורור ליומיום? לחצי פה>

לפרטים והתאמת תכנית בהתאם לסגנון ולתקציב- בין השעות 10-12 בבוקר או 8:00-10:00 בערב 054-8450439
8450439@gmail.com

(ניתן להזמין גם מערכונים והרצגות בהתאמה אישית למפגשי צוות , משפחה ועוד…)

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.