אז איך זה עובד הסוג'וק הזה? אתן שאלתן ואני עונה

שיתוף ב email
שיתוף ב print

תודה לכל מי ששלחה שאלות, מי מכן שהייתה צריכה לקבל תשובה אישית, קיבלה אותה ממני במייל.

והיום, אחרי שהצגנו את הסוג'וק והסברנו איך הוא בדיוק עובד, (מי שפספסה מוזמנת ללחוץ כאן), נעבור לשאלות החשובות באמת 

אז אנחנו מתמודדות עם בעיה כרונית או עם כאב שצץ ממש עכשיו, והחלטנו לנסות וללכת על טיפול בסוג'וק.

חשוב לנו לדעת תוך כמה זמן הטיפול ישפיע וכמה זמן יעבור עד שהכאב יפחת.

אז בסוג'וק, כמו בכל סוג של רפואה טבעית, אנחנו מתייחסים למכלול של הגוף, וכמו שהפרצופים שלנו שונים, כך גם הגוף והתגובות שלו שונים מאדם לאדם זו הסיבה שגם משך הטיפול משתנה.

אבל, אני כן יכולה לעשות הפרדה בין משהו אקוטי, שהתפרץ עכשיו, כמו דלקת או שריר שנתפס, בהם אפשר לטפל במהירות ולהשיג תוצאות תוך 2-3 טיפולים (שבמקרים מסויימים נעשים אפילו יום אחרי יום), לבין כאב כרוני או תופעה שקיימת אצלנו כבר הרבה זמן ורק עכשיו החלטנו לטפל בה.

במקרים כאלו יארך לנו זמן רב יותר למגר את התופעה, אבל! וזה הדבר החשוב! גם במקרה של כאב כרוני, את השיפור בכאב נוכל להרגיש כבר אחרי 2-3 טיפולים.

והשאלה הבאה, שממש קשורה לקודמת, היא אז סיימתי סדרת טיפולים ועכשיו הכל בסדר.

כמה זמן זה יחזיק מעמד? זה נעלם לתמיד או שיש מצב שהכאב יצוץ שוב? 

גם כאן, התשובה תלויה בגוף הבעיה. כשמגיעה אלי מטופלת עם פריצת דיסק, גם אחרי שהשגנו איזון, אין יותר כאבים והיא מתפקדת ב100%, אני יודעת שהשגרה תדרוש ממנה להמשיך לפעול ולהכביד על הגב, כך שיש בהחלט מצב שבתקופות עמוסות כמו ערב פסח, הכאב יחזור.

כמובן שהוא לא יחזור ברמה בה הוא היה בהתחלה, אלא בצורה עדינה הרבה יותר, אבל במקרה כזה כדאי מאוד לדאוג ל"טיפול תחזוקה" אחד או שניים.

במצבים אחרים, של דלקות או שרירים שנתפסו, לכאורה אין סיבה שהתופעה תחזור ולכן ברגע שסיימנו את הטיפול אפשר לומר שלום ולא להתראות לבעיה.

בכל מקרה, חשוב להיות מודעות ולהקשיב לגוף שלנו.

גוף רגיש יותר, או תקופה לחוצה יותר, יגבו מאיתנו יותר וכשאנחנו מרגישות שמשהו מתחיל לדגדג, זה הזמן לטיפול תחזוקה כדי למנוע מהכאב לחזור.

אני יכולה לספר לכן שיש לי לקוחות שכבר שנים מגיעים ל"טיפולי תחזוקה" פעם בחודש, חודשיים. לא כי הכאב חזר, אלא כי הם מרגישים שהטיפול מאפשר להם לשמור על עצמם בריאים וחזקים יותר.

יש לכן עוד שאלות? מוזמנות לכתוב לי 

libitsh@gmail.com

רק בריאות !

ליבית

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.