כמה פעמים הרגשת ש'זה לא עסק'???

שיתוף ב email
שיתוף ב print

מרגישה שניהול העסק גדול עליך? חשה שאינך מוצאת ידיים ורגליים מול ים המטלות הסוער? חושבת שככה זה חייב להתנהל? בואי תגלי שיש אפשרות אחרת! כי העסק שלך צריך אותך חזקה ומצליחה…

היום זה כבר ידוע: מעל ארבעים אלף עסקים נסגרים מידי שנה. זה קורה כל שנה מחדש, מתגלגל כמו כדור אש, שגורר אחריו נפגעים. בעל העסק, בני משפחתו ואף עובדים שמוצאים את עצמם בבוקר אחד בהיר או מעונן ללא מקום עבודה.  את העסק בנה בעשר אצבעות אדם שאפתן, שקם יום אחד בבוקר עם חלום עוצמתי: הוא רוצה להקים עסק! עסק יציב, שיאפשר לו להתפרנס בכבוד ויגשים את הרצון המפעם בקרבו, לגדול, להצליח ולהשפיע.

לפי הנתונים כ 55,000 אנשים ממשים את השאיפה הענקית הזו ופותחים את העסק, משקיעים הון, מחשבה, תכנון, אנרגיות ועשייה אינסופית ומביטים קדימה, אל היעד הנכסף, בטוחים שלמרות שחברים רבים מסביב נפלו ונכשלו, להם זה לא יקרה!

מה גורם להם ליפול בכל זאת? ומהו הסוד אותו הם אמורים להכיר בתחילת הדרך, בשביל למנוע את הנפילה, ולהביא אותם להצלחה הרצויה?

אהרן זילבר, יו"ר זילבר- בית להתפתחות אישית, מגלה לנו מהם הדברים הכי משפיעים על שגשוג העסק. מהי הנוסחה שגורמת לו להיות אפקטיבי ורווחי: "המיקוד העסקי הוא בסיס חשוב במיוחד, בעזרתו העסק מסוגל לנסוק ולהגיע רחוק." הוא אומר, ומסביר את דבריו: "בעל עסק שאפתן אמור להבין שעסק לא צומח מהאוויר, בשביל להביא אותו למקום של הצלחה, יש לדעת במה הכי חשוב להשקיע, לבצע תמהיל משימות מדויק בעסק, להתמקד בעשייה מבלי להתפזר לכל הכיוונים, להציב יעדים רלוונטיים ולחתור אליהם בהתמדה."

זה לא קורה ברגע אחד, רוב בעלי העסקים מרגישים בתחילת הדרך אבודים ובודדים, הם מביטים על הר המטלות הניצב בפניהם ולא יודעים איך אדם אחד מסוגל להתחלק לעשרות חלקים ולתת מאה אחוז בכל תחום: בשיווק, במכירות, בניהול, באסטרטגיות, ברכש ובעוד נישות הכרחיות. הם מייחלים לראות עוד לקוחות ומרגישים מבולבלים מרוב כישלונות.

לצידם יש עוד בעלי עסקים שכבר ביססו את העסק אבל לא מצליחים לראות את שורת הרווח הרצויה, הם חשים שהם עובדים הרבה מידי ומרוויחים מעט מידי, ושואלים את עצמם לא אחת: מי ומה יכול לסייע לנו ולכוון אותנו אל הנוסחה הממוקדת והיעילה?

בדיוק בשביל כל בעלות העסקים הללו  מקיים אהרן זילבר את הסדנה החינמית 'מיקוד להצלחה'

בסדנה הוא יציג את חמשת הצעדים לבהירות בעסק, ולחלוקה הגיונית בין שלל המטלות. בשורה התחתונה, מי שיאמץ את הגישה שלו יוכל להרוויח הרבה יותר ולעבוד הרבה פחות!

בנוסף, יוכלו המשתתפות ליהנות מסימולציה מרתקת על הבמה, בה יבצע אהרן זילבר תהליך אימון עסקי לבעלות עסקים אקראיות מקרב הקהל, שיהיו מעוניינות לקבל מיקוד פרטני במיוחד.

בסדנה תתקיים הצגת הקורס המבוקש 'פריצה עסקית', עם הטבה משמעותית לכל הנרשמים לתוכנית במהלך הערב.

כעת זה קורה. ההרשמה לסדנה הייחודית נפתחה עכשיו!

הסדנה תתקיים בבית זילבר, רחוב ההדרים 2 באשדוד לנשים ביום שלישי כ"ד בטבת בין השעות 10:00-13:30.

מאות בעלי ובעלות עסקים שעברו את התוכנית מודים שנפתחו בפניהם עולמות חדשים והם נחשפו לתכנים מרתקים ומעשיים שסייעו להם לפרוץ דרך, להרוויח יותר ולהגיע רחוק, מתוך בהירות ותחושת סיפוק.

אז אם את מחפשת את ההצלחה בנרות, בואי למצוא פרוז'קטור…

הירשמי עכשיו ומהרי להבטיח את מקומך בטלפון 03-6999122 – 058-3236111

או שלחי למייל: office@a-zilber.com את המילים 'מיקוד להצלחה' שם מלא וטלפון, וגלי את ההצלחה שממתינה לך מעבר לפינה!

או לחצי כאן>>>

 

 

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.