אמא, תקדישי כמה דקות לסיפור מטלטל: נצח מקופל ברגע /חלק א'

שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

פרק א'

יצאתי לאויר העולם! קבלו אותי! פתחתי קליניקה קטנה וחדשה לריפוי טבעי לפי תורה סינית עתיקה, משולבת בשיטה חדשנית בת זמננו. את המקצוע למדתי בקורס ייחודי בסמינר מוכר, והתאהבתי בו מיד: הלב שלי היה שם. השליחות והבשורה החדשה כבשו את ליבי. לא פלא שעם סיום הלימודים, פניתי מיד למעשה: פתיחת קליניקה מצוידת היטב, גיוס לקוחות, פרסום, שיווק, ותעסוקה מספקת ומרתקת. פשוט חלום. החלום לא היה תמיד ורדרד עטוף בעננים רכים. בהחלט היו רגעים מחליפי צבעים: צהוב של הצלחה והתרגשות צבעונית של תקוה, ירוק של צמיחה, והמון אפור של ספק, התלבטות, ואי ודאות. האם המיזם שלי ימריא? האם אצליח ליצור לקליניקה שלי מוניטין? האם יבואו אלי לקוחות? האם אצליח להתפרנס, ולפרנס את ביתי בכבוד? חלומי הגדול היה להתרחב, ולפתוח מערך של קורסים וסדנאות לריפוי באמצעות השיטה. האם זה יקרה אי פעם? ימים יגידו.

פרק ב'

בוקר מפתיע. הטלפון הזה תפס אותי ממש לא מוכנה. מזכירתו של מוטי מאור על הקו. מי זה מוטי? ובכן, תנו כבוד. מוטי מאור הינו מאסטר בינלאומי בשיטה הייחודית שלמדתי. הוא ייבא את השיטה מהמזרח הרחוק, שילב אותה עם שיטות מהפסיכולוגיה בת זמננו, ולימד את השיטה לאלפי תלמידים בארץ ובעולם. אני אישית לא ראיתי אותו מעולם, אך פיהן של המרצות שלימדו את השיטה היה מלא ציטוטים מפיו, ממשנתו ורעיונו. מה הוא מחפש אצלי? לא ברור. המזכירה סירבה לנדב פרטים, ורק אמרה: "מוטי רוצה לפגוש אותך ולשוחח איתך". קבענו יום ותאריך לפגישה עסקית, וסגרנו.

פרק ג'

חמושה בבעלי, בערמת שאלות ובתיק ענק, התיצבתי בשערי הישוב היוקרתי שבו התגורר מוטי מאור. הישוב הקטן הממוקם בסמוך לירושלים, מיועד, כך הבנתי מיד, לחברי העשירון העליון בלבד. השכונה שידרה עושר מאופק, המסתתר מאחורי וילות כפולות חניה. ביתו של מוטי שידר פשטות מסוגננת, אותנטיות מזרחית עם אלמנטים עכשווים. בדיוק כמו השיטה, הרהרתי לעצמי, ובקול אמרתי לבעלי: "אני מעבירה אליך את המושכות. אני טובה בטיפול, בהקשבה, אך לא בעסקים. גלגל את השיחה ונראה לאן זה ילך". בעלי הטוב הסכים כמובן, ואנו נקשנו על הדלת.

לחלק ב' לחצי כאן

שלחי פוסט זה לחברה

שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב print
הדפסה

חדש באתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.